גל חשיפות התקיפות המיניות בהוליווד ממשיך להקים מתים מרבצם, רק שהפעם לא מדובר רק במטבע לשון. בתחקיר של הצהובון "נשיונל אינקוויירר" נטען כי השחקן צ'ארלי שין תקף מינית את השחקן המנוח קורי היים, כשזה היה בן 13 ושין בן 19.

היים שהיה שחקן ילד מצליח בשנות השמונים, שיחק לצד שין בסרט "לוקאס". בשנת 2010 הוא מת מדלקת ריאות. חברו הוותיק של היים, דומיניק ברשה, שהיה גם הוא כוכב צעיר בשנות השמונים סיפר ל"נשיונל אינקוויירר" כי שין תקף מינית את היים במהלך הפקת הסרט "לוקאס": "היים אמר לי שהוא קיים יחסי מין עם שין כשצילמו את 'לוקאס'. הוא אמר לי שהם עישנו גראס וקיימו יחסי מין. הוא אמר שהם ביצעו מין אנאלי. היים אמר שאחרי שזה קרה, שין הפך לקר מאוד ודחה אותו. כשהיים רצה להשתעשע קצת עוד פעם, צ'ארלי לא היה מעוניין".

קורי היים
צילום: Steve H / ARH / Splash News, Splash news

לדברי ברשה, היים ושין נפגשו פעם נוספת, יותר מעשר שנים לאחר מכן, כשהיה בשנות העשרים לחייו: "היים אמר לי שהוא שכב עם שין פעם נוספת, הוא טען שהוא לא אהב את זה ושהוא סוף כל סוף התגבר על המשיכה שלו לשין. הוא אמר שצ'רלי היה לוזר". לפי ה"נשיונל אינקוויירר", עדותו של ברשייה מגובה בעשרות עדויות בעילום שם, שטענו גם כי היים סיפר להם על יחסיו עם שין. אחד המקורות, שביקש להישאר בעילום שם, אמר: "קורי היה כל כך מבולבל מהמפגש המיני, שהוא האמין, כמו קורבנות תקיפה רבים, שהוא היה מאוהב בתוקף שלו".

שמו של היים עלה לכותרות כשחברו הוותיק קורי פלדמן, גם הוא ילד פלא מצליח בשנות השמונים, טען ששניהם נפלו קורבן לרשת פדופילים הוליוודית - טענה שאימו של היים מכחישה בתוקף. נציגיו של שין מסרו למגזין "הוליווד ריפורטר": "צ'ארלי שין מכחיש באופן מוחלט את ההאשמות הללו".

mako תרבות בפייסבוק