"בית גוצ'י" בבימויו של רידלי סקוט הוא הסרט המדובר של השנה עוד לפני שהוא בכלל עלה למסכים. עד עכשיו, נראה שהוא הגיע למעמד הזה מסיבות ראויות למדי: מככבים בו כמה שמות גדולים וכאלה שתמיד מסקרנים את הקהל, הוא מגולל את אחד הסיפורים המרתקים ביותר בהיסטוריית האופנה והוא הצליח להפוך כמה שחקנים לכמעט בלתי מזוהים. עוד בתחילת הצילומים, העלתה ליידי גאגא לחשבון האינסטגרם שלה תמונה יפהפייה עם השחקן שיככב לצידה, אדם דרייבר; אותה תמונה לגמרי שברה את הרשת וגם הפכה למם על הדרך. זמן קצר לאחר מכן, תמונות נוספות מהסט גררו עוררו את תשומת הלב של הציבור: הפעם, היו אלה התמונות של ג'ארד לטו, שנדרש לעבור מהפך חיצוני למען גילום דמותו של פאולו גוצ'י ונראה בלתי מזוהה לחלוטין. 

כאמור, כל זה קרה עוד לפני שהסרט הגיע למסך, ואפילו טרם עלייתו של הטריילר לרשתות. כעת, הרגע המיוחל סוף סוף הגיע: אחרי שהכרזות של "בית גוצ'י" שיגעו את הרשת, הטריילר שפורסם זמן קצר לאחר מכן כבר חורך את יוטיוב, הופך לנושא חם בטוויטר ובגדול משאיר אבק לטריילרים של כמה וכמה סרטים מצופים לשנת 2021. אתם בוודאי שואלים איך הצליח טריילר אחד לעשות כל כך הרבה רעש. ובכן, מאיפה להתחיל? המבטא ה"איטלקי" של ליידי גאגא, התלבושות עוצרות הנשימה, הנראות הלא שגרתית של ג'ארד לטו (ושלא לדבר על הקול שאימץ השחקן עבור התפקיד). רגע, ציינו כבר את המבטא של ליידי גאגא? 

כאמור, גולשי הטוויטר חגגו על הטריילר ועשו ממנו מטעמים אינטרנטיים של ממש. צופים מסוימים כנראה טרם עיכלו את הלוק החדש של לטו כפאולו גוצ'י, בנו של יושב ראש חנויות גוצ'י (שמגולם על ידי אל פצ'ינו) - וניכר שהמראה של לטו כשמנמן, מקריח ומבוגר עדיין מעסיק את הגולשים. אחד מהם השווה את לטו בתחפושת לשחקן הקולנוע ג'פרי טמבור. אחרת מתחה ביקורת על הליהוק - וטענה כי את דמותו של פאולו יכול היה לגלם כל שחקן בעל מראה ממוצע: לדבריה, הבחירה ללהק את לטו (ולהשקיע מאמצים במהפך חיצוני עבורו) היא מגוחכת לחלוטין. גולשים אחרים התייחסו לעובדה שהשחקן כבר עבר שינויים דרסטיים במראהו למען תפקידים בעבר. אחת התבדחה וכתבה: "שמישהו יגיד לג'ארד לטו (ולכל הוליווד) שמהפכים פיזיים דרמטיים אינם משחק". עוד גולש העלה תמונות של לטו בתחפושות מסרטים אחרים בעברו, דוגמת "מועדון הלקוחות של דאלאס" ו"מועדון קרב". 

ג'ארד לטו, מתוך "בית גוצ'י" (צילום: MGM, צילום מסך)
"מהפכים פיזיים דרמטיים אינם משחק". ג'ארד לטו ב"בית גוצ'י" | צילום: MGM, צילום מסך

ומה באשר למבטא האיטלקי לכאורה של ליידי גאגא? ובכן, גם הוא כנראה אחראי ולו במעט להפיכתו של הטריילר לכה מדובר. השחקנית מגלמת בסרט המדובר את פטריציה רגיאני, זוגתו לשעבר של מאוריציו גוצ'י ומי שגם שכרה רוצח שכיר על מנת להורגו. "זה היה שם שנשמע כל כך מתוק, כל כך מפתה", אומרת השחקנית בתחילתו במבטא איטלקי כבד, יש שיגידו כבד מדי - אבל סרטונים של פטריציה עצמה מדברת יוכיחו שהם כנראה טועים ושהזמרת-שחקנית המוכשרת עושה עבודה די טובה בחיקוי המבטא. "המבטא שלה מושלם. היא לגמרי מכירה את הדמות שלה, והיא לא מאבדת את הקסם שלה כשחקנית", כתב גולש אחד. אחרת הגיבה, "אני אפילו לא יודעת איטלקית אבל אני פשוט יודעת שהיא עשתה את המבטא כמו שצריך, זה נשמע כל כך נכון וזה הרגיש כל כך נכון". ובכן, הגולשים אולי מרוצים, אבל פטריציה האמיתית דווקא לא הייתה ממש מרוצה מהעובדה שגאגא מגלמת את דמותה - וזאת בגלל שלדבריה, השחקנית מעולם לא הגיעה לפגוש אותה.