דיסני החלה לפתח חלק המשך לסרט המצליח "השטן לובשת פראדה" מ-2006 על עורכת מגזין האופנה מהגיהנום, מירנדה פריסטלי, בכיכובה של מריל סטריפ - כך על פי דיווחים הלילה (בין שני לשלישי) בארה"ב. 

באולפנים פנו לתסריטאית החתומה על הסרט המקורי, אליין ברוש מק'קנה ("האקסית המטורפת"), בבקשה שתכתוב גם את תסריט ההמשך. על אף שנעשו פניות גם אל מפיקת הסרט מתחילת שנות ה-2000 ואל הבמאי המקורי דיוויד פרנקל, לא דווח אם מתנהלים מגעים עם סטריפ או אן האת'וויי ואמילי בלאנט שכיכבו לצידה. 

עם זאת, קו העלילה, על פי הדיווחים, יעקוב אחרי פריסטלי המנסה לנווט את הקריירה שלה על רקע דעיכת מעמדם של מגזיני האופנה המסורתיים וההתמודדות מול דמותה של בלאנט, שהפכה למנהלת בכירה במותג יוקרה. בטקס פרסי גילדת שחקני המסך בפברואר האחרון, התאחדו שלוש השחקניות על הבמה כשהגישו יחד פרס ואף שחזרו ציטוטים מהסרט, כשסטריפ לבושה בשמלת פראדה.  

הסרט, המבוסס על ספר באותו שם שכתבה לורן וייסברגר שגוללה את סיפורה האישי אחרי שעבדה כעוזרת האישית של אנה וינטור, עורכת "ווג" העולמי, זכה להצלחה קופתית כשיצא לאקרנים, היה מועמד לפרסים רבים והמשיך לגרוף שבחים גם שנים אחר כך. השבוע החלו בווסט-אנד בלונדון החזרות האחרונות לגירסת המחזמר, שאת המוזיקה עבורו יצר לא אחר מאשר סר אלטון ג'ון.