אתמול (שני) דווח כי אחד הזוגות ההוליוודיים הנוצצים ביותר, בן אפלק ואנה דה ארמס ("רצח כתוב היטב"), פירקו את החבילה והחליטו לסיים את הקשר לאחר כמעט שנה יחד. השניים הכירו על סט הצילומים של המותחן הארוטי "Deep Water" (מים עמוקים) שבעקבות אילוצי נגיף הקורונה עוד לא הגיע למסכים - אבל במהלך אותה שנת זוגיות זכינו למרות הכל לראות לא מעט מהם, כאשר השחקנים הפוטוגנים הפכו למושא אהבתם של צלמי הפפראצי, ותועדו לא מעט בעודם מטיילים עם הכלבים המשותפים שלהם כשהם צמודים במיוחד.

דה ארמס עצמה כבר הוכיחה בעבר כי היא, איך לומר, לא מחבבת את התקשורת, כשחסמה את עמוד המעריצים שלה בטוויטר. דה ארמס כנראה גם לא מתה על צלמי הפפראצי שאורבים לה בכל עת - ואף נקטה בצעד משונה למדי, שלא ברור אם מטרתו הייתה להטריל את הצלמים או להעביר את הזמן בסגר ותו לא: ביוני האחרון היא וילדיו של אפלק נצפו כשהם מציבים דמות קרטון ענקית של השחקנית על הדשא בכניסה לביתה, ובו נראה תצלום שלה שרועה על הצד ומחייכת.

כעת, כאמור, בני הזוג המתוקשרים החליטו לסיים את סיפור אהבתם - ובהתאם, גם אותה דמות קרטון של דה ארמס סיימה את תפקידה בעולם. מיד לאחר פרסום דבר הפרידה, אדם שזהותו לא ברורה (מאחר שהוא חובש כובע לראשו ועוטה מסכה) צולם כשהוא מחוץ לביתו של אפלק בברנטווד וזורק לפח את דמות הקרטון ההיא, כשככל הנראה מדובר בעובד מטעם העירייה שאחראי על פינוי הזבל. אפלק, כך נראה, לא מתרפק על זיכרונות כואבים ומעדיף לשים את העבר מאחוריו ולהמשיך הלאה בחייו.

אבל דמות הקרטון לא עשתה לאף אחד חיים קלים והבהירה שלא יהיה כל כך פשוט להיפטר ממנה: התמונות מלמדות כי הקרטון של דה ארמס היה מעט גדול מדי בשביל שיוכל להחליק בקלות אל תוך פח האשפה, ועל כן היה צורך בלא אחד - אלא שני גברים מבוגרים שנאבקו לדחוף אותו פנימה. אחרי מאמצים רבים, השניים החליטו לשבור את הקרטון לשניים לפני שהתחיל את חייו המלוכלכים באשפה יחד עם, ככל הנראה, כוסות ריקות של דנקין דונאטס.

כמה מקורות המקורבים לבני הזוג אישרו את אמינותה של אותה פרידה מפתיעה. גורם אחד סיפר למגזין People כי הפרידה הייתה "הדדית וידידותית" וסיפר כי "הם במקומות שונים בחיים שלהם, יש שם כבוד ואהבה. שניהם מאושרים עם המקום בו הם נמצאים בחייהם". מקורב נוסף סיפר למגזין Us Weekly כי "בן ואנה הולכים בכיוונים שונים בחיים. הם לא הצליחו להתגבר על כל ההבדלים ביניהם והחליטו לסיים את היחסים". מקורב אחר דווקא חשף אמת אחרת לחלוטין, ואמר ל-People כי "בן כבר לא יוצא עם אנה. היא סיימה את זה. מערכת היחסים שלהם הייתה מורכבת. אנה לא רוצה לחיות בלוס אנג'לס, ובן כמובן חייב לחיות שם מכיוון שילדיו גרים שם".