בלשי משטרה בצפון הארץ היו בטוחים ששמו את הידיים על 'דג שמן'. לפני כמה ימים, קיבלו השוטרים מידע כי א', תושב הצפון בן 37, מחזיק בביתו כמות גדולה של מריחואנה ועל פי החשד סוחר בה ו על פי החשד מעורב גם בזריקת רימון לעבר חצר בית של בכיר ברשות המקומית בה הוא מתגורר.

הבלשים פשטו על ביתו של א', הם לא מצאו אמצעי לחימה אבל תפסו בביתו של 31 שקיות של קנאביס רפואי במשקל של 107 גרם, שהוחזקו במגירות המטבח, בארון החשמל ובמקומות נוספים בבית, 5 טלפונים סלולריים ו-25,400 שקל במזומן.

א' הכחיש כל קשר לאירוע זריקת הרימון וטען כי הוא אינו סוחר סמים, אלא קיבל את החומר באישור רופא, כתוצאה מבעיה רפואית ממנה הוא סובל. הוא שוחרר ממעצר, לאחר המשטרה לא הצליחה להוכיח קשר לזריקת הרימון, אבל הקנאביס שנלקח על ידי הבלשים בכספת בתחנת המשטרה ונרשם כמוצג משטרתי.

באמצעות פרקליטיו עורכי הדין מיכאל כרמל ודן אסלנוב, א' הגיש בקשה לבית המשפט השלום בקריות, בדרישה להחזיר לו את הקנאביס ואת הכסף שלא הוחזר לו.

שופטת בית המשפט הורתה למשטרה להחזיר לא' את הקנאביס ובמידה וחוקרי המשטרה ירצו להחזיק בטלפונים ובכסף מעבר לשבועיים, עליה להודיע על כך לסנגוריו כדי שלא ישקלו להגיש בקשה נוספת לבית המשפט להחזרתם.

בצעד נדיר החזירה המשטרה את הקנאביס לא'. לגבי הטלפונים והכסף שנלקחו על ידי המשטרה, סוכם שיוחזרו אליו לאחר שבועיים במידה ולא יוכח כי היה קשור לאירוע.