דרייק וראפרים נוספים, מוזיקאים, עורכי דין וספורטאים חתמו על מכתב לנשיא החדש ג'ו ביידן בדרישה לחנון את ראפר ראלו, שיושב בכלא על עבירות של סחר בקנאביס.

ראלו ששמו האמיתי הוא טרל דיוויס (Terrell Davis) מואשם בשתי עבירות פדרליות של החזקה וכוונה להפיץ קנאביס לאחר שבמטוסו הפרטי נמצא ברשותו יותר מ- 200 קילו קנאביס. קצינים פדרליים טוענים כי הראפר ושותפיו עשו שימוש במטוסים כדי להעביר מעל 450,000 קילו קנאביס בשווי של 2 מיליון דולר.

 

 

המכתב נכתב על ידי קבוצה של אקטיביסטים שנקראת "משימה ירוקה" (Mission Green) שמטרתתם היא "לשחרר את האנשים שמרצים מאסר בכלא על עבירות קנאביס" והוקמה על ידי וולדון אנג'לוס (Weldon Angelos). "נתתי קרדיט להיפ הופ שנרמלה את השימוש בקנאביס עד למצב שאפשר להפוך אותו לחוקי", מתאר אנג'לוס למגזין פורבס. "אני חושב שהיפ הופ השפיעה יותר מכל גורם אחר בנושא הקנאביס. זו חבורה של כוח על, אם הולכים לראפרים כמו טופאק, B.I.G- כולם עוסקים בטקסטים שלהם בעישון מריחואנה, זה נהיה מגניב. וזה חלק בלתי נפרד מהלגליזציה".

"בשם טרל דיוויס ומשפחתו, אנחנו קוראים לכם להעניק חסד למר דיוויס שמשרת זמן פדרלי בגין עבירת ממריחואנה לא אלימה", נכתב במכתב. "החתומים מטה- מוזיקאים, שקחנים, ספורטאים, יוצרי קולנוע ונציגי ממשל- מאמינים כי הצדק מחייב במקרה הזה. הדרך בה תוספת האומה קנאביס השתנתה ואין יותר מקום לכלוא אזרחים על בסיס עמדות של הדורות הקודמים", נכתב.