טקס פרסי הגראמי נערך הלילה בארצות-הברית, וכלל כמובן כמה מהשמות הבולטים ביותר בתעשיית המוזיקה העולמית. בין השמות שעלו על הבמה המרכזית בלאס וגאס היה ג'סטין ביבר, שגם היה מועמד במספר קטגוריות, ועלה להופיע עם שירו "Peaches".

השיר המפורסם כולל לא מעט מילים שאולי לא יעוררו אנטגוניזם גדול מדי אצל המאזין הישראלי, אבל בארצות-הברית השמרנית הן בהחלט מצויות מחוץ לתחום: מפיקי השידור של האירוע הקפידו לצנזר כל מילה שמקומה אינו על מסך הטלוויזיה. באופן מפתיע, בשלב מסוים של השיר נראה כי גם המילה "Weed" ("עשב", בתרגום ישיר. כינוי למריחואנה) נכנסה לרשימת המילים המצונזרות. זאת על אף שבתחילת השיר המילה עברה את הצנזורה בלי בעיה.

הדבר פתח מיד דיון נרחב ברשתות החברתיות, כשהשאלה היא האם מישהו בהפקת האירוע קיבל במהלך ביצוע השיר החלטה מיידית כי יש לצנזר גם אזכורים של קנאביס (וזאת על אף שהטקס נערך במדינה בה השימוש בקנאביס הוא חוקי לחלוטין)? או שמא איבדו מפיקי האירוע את יכולת התזמון המדויק של הנקודות בהן יש ללחוץ על כפתור ה"ביפ", בשיר העמוס לעייפה במילים שהקהל האמריקאי לא אמור לשמוע?

העיסוק של זמר הפופ בקנאביס לא נעצר במוזיקה, והוא גם עומד מאחורי מותג גליליות (ג'וינטים) שהופץ בארצות-הברית בחודשים האחרונים, ונושא את השם הרלוונטי "פיצ'ס", כמו השיר.