הנה שאלה שבוודאי הדירה שינה מעיניכם זה זמן רב: כמה ג'וינטים מכינה בכל יום המגלגלת הרשמית של סנופ דוג? ובכן, בשעה טובה יש לנו תשובה, והיא תפתיע גם את מי מכם שמודעים היטב לכך שהראפר הוותיק לרוב מסתובב כשיש לו ג'וינט ביד.

מגלגלת הג'וינטים הרשמית של סנופ, המחזיקה באחד התפקידים המעניינים בעולם ההיפ הופ, היא בחורה העונה לכינוי "רנגייד" (Renegade). את הדברים היא סיפרה הבוקר (שלישי) בראיון לתכנית הפודקאסט האוסטרלית The Kyle and Jackie O show בהנחיית קייל סנדילנדס וג'קי או.

כן, לסנופ דוג, המזוהה מאוד עם צמח הקנאביס המוזכר ברבים משיריו, יש מגלגלת ג'וינטים פרטית: בחורה שכל תפקידה הוא לגלגל במיומנות ובדייקנות את הג'וינטים שהראפר הוותיק וחבריו מעשנים יומם וליל. "אין לי חישוב מדויק", ענתה רנגייד לשאלה כמה ג'וינטים גלגלה מאז שהחלה לעבוד כמגלגלת הרשמית של סנופ ב-2016. "פעם עשינו חישוב גס, סתם בשביל הכיף, והגענו לבערך 450,000. אני שמחה שזכיתי להזדמנות הזו. זה נשמע הרבה יותר מגניב ממה שזה באמת, זה הרבה עבודה. אבל אני שמחה שהצלחתי ליצור לעצמי נישה, ולהתמקצע בה. ביום ממוצע אני מגלגלת בין רבע לחצי פאונד קנאביס. זה יוצא בין 75 ל-150 ג'וינטים ביום". מדובר בכמות שנעה בין 115 ל-230 גרם, אבל לא הכל באמת מיועד רק לסנופ. "יש לי עוד לקוחות, כמו קיד קאדי ולקוחות אחרים".

עוד ב-mako קנאביס:

>> מופע המחצית בסופרבול: סנופ דוג מעשן ג'וינט מול מיליוני צופים

>> הראפר וויז קאליפה משיק מחדש את זן הקנאביס שקרוי על שמו

>> סטף קרי: "היום הוא יום ההולדת של בריטני גריינר, ואנחנו מתפללים לשלומה"

אז כמה מתוך 150 הג'וינטים שמכינה רנגייד בכל יום מגיעים לראפר שהכי מזוהה עם עישון קנאביס? כנראה שלא כולם, כי מדובר בכמות שהיא בוודאי יותר מדי אפילו בשביל האיש שמעשן קנאביס במשך רוב השעות בהן הוא ער. ועם זאת, כמה עשרות מתוכם לבטח מוצאים את דרכם אל פיו של סנופ, שאם למישהו היה ספק – הקנאביס הוא ממש לא חלק מה"שואו" שלו או מהצגה כלשהי. הקנאביס בשביל סנופ דוג הוא דרך חיים.

סנופ דוג בסופרבול 2022 (צילום: NFL, youtube)
סנופ דוג במופע המחצית בסופרבול 2022 | צילום: NFL, youtube