ככל שקנאביס כבר אינו נתפס כטאבו, גם ההזדמנויות שמזמנת התעשיה הולכות ונהיות יותר אטרקטיביות. הנה משרה הנדרשת בחברת Vaped.com, חברה שהוקדמה בשנת 2015 ומתכננת להפוך לחברת האון ליין הגדולה למכירת מכשירי אידוי. החברה מחפשת סוקר אידוי מרחוק במשרה מלאה. השכר המוצע עומד על 42,000 דולר לשנה, (כ-140 אלף שקלים) ושלושה שבועות של חופשה. העובד גם יקבל חשבון הוצאות בגובה 250 דולר. העבודה אפשרית בשעות גמישות, בשעות הבוקר או הלילה. .

"אנחנו זקוקים למישהו שיקח חסות על ביקורת וסקירת מכשירי אידוי, שיודע את ההבדלים בין הזנים ומבין מה שכל לקוח מחפש", אמר מייסד החברה, כריסטיאן סקולטורפ. "אנחנו מחפשים מישהו בעל יכולת להפיק סרטוני וידאו ולכתוב על וופורייזירים. זו הזדמנות מדהימה".

זו אמנם חברה אמריקאית, אך בעולם הגלובלי ובעבודה שאינה דורשת הגעה למשרד, אלא אפשרית גם מרחוק, אין כל סיבה למה גם ישראלי לא יוכל להגיש בקשה למשרה הזאת.

תעשיית הקנאביס מציעה שלל הצעות עבודה גם פה בארץ. בעמודי פייסבוק כמו משרות דרושים – קנאביס רפואי ועד אפליקציות חיפוש עבודה. למי שיוצא מהחל"ת או סתם מחפש עניין בתעשיה צומחת, החברות הישראליות מחפשות מומחים בשלל תחומים, ממנהלי חוות ורפרנטים ועד מנהלי דיגיטל ושיווק.