הקומיקאית אלן דג'נרס רגילה לשבור מוסכמות. בשנת 1997, היא יצאה מהארון בראיון למגזין TIME, תחת  הכותרת "Yep ,I'm Gay". לפני כמה ימים ספורים, פתחה דג'נרס את תוכניתה במונולוג כי היא שותה משקה טוניק עם תוספת קנאביס. היא מדברת על המשקה שמכיל רכיבי קנאביס באגביות. ברור לכל וגם לה עצמה, ש"יציאה כזו מהארון" תהדהד החוצה ותייצר כותרות, בדיוק כפי שקרה. בעולם שבו צועקים שקנאביס הוא "חסת השטן", דג'נרס מנרמלת אותו. 

התיאור אמנם נשמע משעשע, אבל ההמשך קצת פחות - כשהיתה צריכה צריכה לפנות את בת זוגה, פורשיה די רוסי לבית חולים, בגלל מקרה חירום של דלקת באפנדיציט. 

 

"איך היה סוף השבוע של כולם? מישהו נוסף היה צריך להסיע את אשתו באופן מיידי לבית החולים לניתוח להוצאת אפנדיציט? אף אחד? לא? רק אני?", כך פתחה את התכנית האירוח שלה, "המופע של אלן דג'נרס".
אחר כך נכנסה לפרטי האירוע. "בשישי שעבר שתיתי את המשקה הזה כדי להירגע. הוא מכיל בעיקר CBD עם מעט מאוד, כ-2 מ"ג של THC", כפי שהמליצה לה חברתה הטובה הקומיקאית צ'לסי הנדלר, שנחשבת לחובבת מריחואנה והפכה בשנים האחרונות למשקיעה בתחום. "צ'לסי הנדלר סיפרה לי על המשקה, כך שזה היה רק ענין של זמן עד שאשאר טופלס". דג'נרס התייחסה לסרטון שהעלתה הנדלר, כשהיא חוגגת יומולדת בעודה עושה סקי טופלס.

View this post on Instagram

A post shared by Chelsea Handler (@chelseahandler)


אחרי ששתתה את המשקה, היא נכנסה למיטה ואחרי זמן קצר התעוררה מצעקות הכאב של בת זוגה. השתיים מיהרו לבית החולים , שם הוחלט לנתח את די רוסי באופן מיידי.

אלן דג'נרס, פורשה דה רוסי, 2018 (צילום: PG/Bauer-Griffin/GC Images, getty images)
אלן דג'נרס, פורשה דה רוסי, 2018 | צילום: PG/Bauer-Griffin/GC Images, getty images

צ'לסי הנדלר היא לא היחידה שנכנסה לתעשיית הקנאביס. רוזי רוז וקייט הדסון אימצו גם הן מותג מקביל. משאות קלים מבוססי קנאביס הופכים לפופולריים בשניפ האחרונות, שוק שצופים שיגלגל עד שנת 2024 כ-20 מיליארד דולר.