פי דידי (P Diddy), מהראפרים ומפיקי ההיפ הופ העשירים בעולם, נכנס לעסקי הקנאביס. ענק ההיפ הופ רכש שלושה מרכזי גידול גדולים מחברות קנאביס בניו יורק, אילינוי ומסצ'וסטס, בסכום כולל של כ-185 מיליון דולר (656 מיליון ש"ח). נוסף למפעלי הייצור, כוללת הרכישה גם תשע חנויות גדולות העוסקות במכירת מוצרי קנאביס.

דידי, הידוע גם בכינויו הקודם פאף דדי (Puff Daddy) או בשמו האמיתי שון קומבס, הופך בכך לבעלים האפרו-אמריקאי הראשון של חברת קנאביס החוצה מספר מדינות. על פי הצהרתו, זו תהיה חברת הקנאביס הגדולה ביותר בעולם בבעלות של אדם שחור.

"המשימה שלי תמיד הייתה ליצור הזדמנויות ליזמים שחורים בתעשיות שבאופן מסורתי מנעו מאיתנו גישה", כתב בהצהרה רשמית הראפר בן ה-53, שחגג יום הולדת ביום שישי האחרון. "הרכישה הזו תספק את האפקט המיידי הדרוש ליצירת עתיד שוויוני יותר בתעשיית הקנאביס".

בציוץ שפרסם בטוויטר לפני יומיים הוסיף קומבס: "אנשים לא מבינים את הפוליטיקה שמאחורי תעשיית הקנאביס. אנחנו סובלים משיטור יתר ומהרשעות יתר. שמונים אחוזים מתעשיית הקנאביס החוקית היא בבעלות אותם האנשים שכולאים אותנו! עכשיו כשזה חוקי, אנחנו חייבים להיות נוכחים".

עם כניסתו לעולם הקנאביס, מצטרף פי. דידי לשורה ארוכה של שמות מובילים מעולם ההיפ הופ, שהפכו גם הם לחלק בלתי נפרד מהתעשייה המשגשגת סביב הצמח. ביניהם ג'יי זי, וויז קאליפה ועוד.