תעשיית הקנאביס ההולכת וגדלה מספקת גם לא מעט אפיקי תעסוקה מעניינים, אבל הג'וב של רנגייד פיראנה (Renegade Piranha) הוא כנראה אחד הנחשקים שבהם. פיראנה היא מגלגלת הג'וינטים הרשמית של הכוכבים, והיא לחלוטין סלף מייד, כהגדרתה. רשימת לקוחותיה מרשימה בהחלט. דרייק, ריאהנה, מדונה, קיד קודי וראפרים נוספים. הג'וינט העצום שאילון מאסק עישן בתמונה שהפכה למם? היא גלגלה אותו.

אבל את עיקר הקריירה שלה היא מקדישה בשנים האחרונות לסנופ דוג, ככל הנראה מלך הוויד הבלתי רשמי, והיא משמשת בתור המגלגלת הרשמית שלו. פיראנה אחראית לכך שהסטאש העצום של סנופ דוג – ותכף נגיע לכמה עצום הוא – יהפוך לבלנטים שמנמנים שאותם יצרוך מסביב לשעון. וכשצורכים את הכמויות האלה, זה אך הגיוני. ב-2019 חשף סנופ דוג להווארד סטרן שהוא מעסיק מגלגל ג'וינטים במשרה מלאה ובשכר מלא, כדי לספק את תאוותו לזרם חופשי מדי יום של בלאנטים וג'וינטים שעברו במיקרוגל. (ורגע לפני שאתם צועקים "מה במיקרוגל", מתברר שסנופ מעביר את כל הג'וינטים שלו 11 דקות במיקרו לפני העישון, כי הוא טוען שזה לוכד את כל המרכיבים ומשבח את האיכות של החומר).

סנופ דוג (צילום: צילום מסך מיוטיוב )
סנופ דוג | צילום: צילום מסך מיוטיוב

הזהות של המגלגל המסתורי לא הייתה ידועה, ופיראנה חשפה את עצמה ממש לאחרונה בראיון בפודקאסט אוסטרלי. היא סיפרה שהיא מועסקת על ידי סנופ מאז 2016, ושהיא קיבלה את הגיג בזכות חבר משותף שהיה אחד המגדלים בחברת הקנאביס של סנופ. השניים רצו לשלוח לו מתנה ליד ערימת הפרחים שלו, מגולגל ומוכן לעישון. "הלכנו והאנשים שלו ביקשו שאני אגלגל משהו, והם אמרו לי שאני ממש טובה בלה בלה בלה, איך תשדרגי את הבלאנט? ועל השולחן היו טיפים מזכוכית, בגלל שאנשים לרוב משתמשים בהם רק לג'וינטים – אני הצעתי שנשתמש בהם לבלאנטים", היא מספרת. היא חזרה לשם למחרת, וכדי לזכות בתפקיד הנחשק הייתה צריכה להראות את היכולות שלה בקרב גלגולים מול עוד שני מתמודדים. "אחד מהם מהנדס סאונד שעובד עם סנופ והשני מגלגל סיגרים מוונצואלה שמגלגל סיגרים שמנים של וויד במסיבות. עישנתי אותם בתחרות הזאת, בלשון המעטה", אמרה פיראנה בראיון קודם, "אז מאותו היום הפכתי למגלגלת הבלאנטים הרשמית של הכוכבים".

View this post on Instagram

A post shared by Ranagade PerRana (@ranagadeperrana)

בעבר התפרסמו ידיעות על כך שסנופ מעשן 81 בלאנטים ביום. הוא גם אישש זאת בעצמו ב-Q&A שערך בטוויטר. על פי החישוב, מדובר בג'וינט כל 12 דקות בשעות הערות, וכמעט 30 אלף בלאנטים בשנה. פיראנה, לעומת זאת, קצת הסתבכה עם הבוס כשסיפרה בפודקאסט בין היתר שהראפר הססגוני שמתגורר בקליפורניה, שם חוקי לעשן קנאביס לצרכי פנאי, מדליק 150 בלאנטים ביום. היא גם אמרה שהספיקה לגלגל עבורו בלבד 450 אלף בלאנטים וג'וינטים במהלך השנים. עוד סיפרה שסנופ למעשה מעשן למעלה מ-200 גרם ביום. "בממוצע אני מגלגלת משהו בין רבע פאונד לחצי פאונד ביום (115-225 גרם), שבהחלט נשמע הרבה, הייתי אומרת שזה בין 75-150 ביום". הטווח הנמוך של הכמות אכן מתאים למה שסנופ הכריז עליו בעצמו ב-2013, הטווח הגבוה פחות, אבל האם זה בכלל משנה? אולי זה רק אנחנו, אבל 81 ג'וינטים ביום נשמע לנו מופרך מספיק.

בסופו של יום התברר שפיראנה גרמה לכולם לחשוב שסנופ מעשן את כל הכמות הזו בעצמו, כשלמעשה הוא מסתובב עם פמליה לא קטנה ובאופן כללי אוהב לפנק את האנשים סביבו. סת' רוגן סיפר עליו באותו אירוח אצל האוורד סטרן, ש"הוא יודע איך לאתר את המבט על פנים של מישהו, מבט שאומר שהם רוצים בלאנט, ואם הם רוצים – הוא מיד נותן להם".

ג'וינטים מגולגלים מראש (צילום: Thamyris Salgueiro, shutterstock)
ג'וינטים (גליליות) | צילום: Thamyris Salgueiro, shutterstock

סנופ החליט להגיב למיסאינפורמציה שפיזרה פיראנה. הוא העלה תמונה לאינסטגרם שעליה מצוינות הכמויות  שפיראנה טענה בראיון שהוא מעשן, עם הכיתוב המיזוגני משהו: "הכלבה הזאת מרמה אתכם, מן". לפיראנה כתב "תפסיקי לשקר...מה אני, מכונה?". לאחרונה אמרה פיראנה ל-TMZ שהיא לא משוחחת עם סנופ באופן קבוע, ושהיא מרגישה נורא שהציטוט הלא נכון שלה התפשט ככה. היא כמובן גם האשימה את התקשורת שפרסמה את הסיפור בשביל קליקים.

אבל בלי קשר לפדיחה שלה, מדובר בכל זאת בעבודה מתגמלת למדי. ב-2019 סנופ סיפר שהמגלגלת שלו מרוויחה 50 אלף דולר בשנה, אבל לאחרונה הוא הודיע שהמשכורת שלה עלתה בגלל האינפלציה וככל הנראה היא עומדת על למעלה מ-60, אבל הוא לא עדכן בדיוק בכמה. היא גם מקבלת לא מעט הטבות כמו וויד בחינם ובגדים, כניסה לאיזורי VIP ועוד. מעבר לשכר הלא רע בכלל שהיא מרוויחה עבור גלגול, פיראנה גם ממנפת את עצמה, ויצרה עסק בשם בלאנט בר, המספק בר של קנאביס איכותי שנבחר בקפידה לאירועים יוקרתיים וכבר כיכב במסיבה אצל פי דידי. היא גם זמרת בעצמה, ראפרית, ובתור איראנית-אמריקאית, היא גם מבינה כמה בת מזל היא. ולא, היא לא משתתפת בישיבות עישונים או סתם מתמנגלת עם אנשים, היא באמת עובדת. "זה מאוד מקצועי, זה גלגול מקצועי של בלאנטים. החומר מגיע אליי, הכל מאוד נקי, אני מכינה את הבלאנטים ושולחת אותם".