הצטיידות בקנאביס רפואי היא פעולה שמטופלים נדרשים לעשות מדי חודש ורבים מהם סובלים ממחלות שמגבילות את הניידות שלהם. כיום, יש כמה חברות שמאפשרות, בשירות הטכנולוגיה, לקבל אינפורמציה על זנים פופלאריים, מחירים, איתור המלאי בבתי המרקחת והזמנה על פי מרשם. הנה כל האופציות שיקלו עליכם את החיים

כאנביס

כאנביס הוא מאגר מידע לכל המלאים של קנאביס המורשים על ידי משרד הבריאות. באפליקציה ובאתר, ניתן להתעדכן על מלאי הזנים בבתי המרקחת באיזור מגוריך, המחירים שלהם והנחות או מבצעים וחנות דיגיטלית של בתי המרקחת והזמנת קנאביס לאיסוף עצמי או משלוח. (כרגע כל המשלוחים הם ללא עלות).

קנאליסט

אתר קנאליסט מנגיש מידע עבור המטופלים, החל ממיפוי החומרים על פי מינונים, חדשות מהארץ ומהעולם, סוגי הזנים בארץ ואת האפשרות לבצע הזמנה מסודרת עד הבית. יש אפילו מחירי סוף עונה של זנים מסויימים ב-OUTLET. 

Foliist

פוליסט הוא אתר ואפליקציה נלווית הממפה את סוגי הזנים ובתי המרקחת שמחזיקים בהם, המחירים שלהם וגם עושה משלוחים עד הבית.

בונד

בונד הוא אתר בו ניתן להתעדכן על מלאי קנאביס בבתי המרקחת וכולל שירות הזמנות קנאביס עד הבית. 

קנאביז

אתר קנאביז מספק מידע מקיף על שוק הקנאביס בארץ. לא רק רשימות מומחים, בהם עורכי דין ורופאים, אלא גם על חברות קנאביס, טכנולוגיה וחנויות שונות המתמחות בציוד נלווה. בנוסף, ניתן להזמין קנאביס עד הבית מבתי מרקחת ברחבי הארץ.

בתי מרקחת

בתי מרקחת רבים ברחבי הארץ עושים שליחויות ישירות לבית הלקוח. אין ספק כי תקופת הסגר שנת הקורונה האחרונה יצרה צורך למשלוחים עד הבית, כדאי להתעניין ברשתות הפארם הגדולות, אך גם בתי מרקחת קטנים הבינו את הפוטנציאל הכלכלי במשלוחי קנאביס עבור עשרות אלפי המטופלים ברחבי הארץ.