אחד הזוגות שמסעירים את הביצה בהוליווד בחודשים האחרונים הם קים קרדשיאן ופיט דיווידסון. השניים החלו לצאת לפני תשעה חודשים אחרי שהכירו ב"סטארדיי נייט לייב". פיט הוא אחד מצוות השחקנים בתוכנית המערכונים וקים הגיעה לשם בתפקיד אורח. במסגרת אחד המערכונים בהם השתתפה, היא חלקה עם פיט נשיקה לוהטת במיוחד. מאז הם מספקים לפפראצי ולמדורי הרכילות הרבה מאוד עניין. החיבור בין מלכת הטראש לסטנדאפיסט המצליח נראה אולי מעט משונה, במיוחד לאור פער הגילאים ביניהם (קים בת 41 ופיט בן 28), אבל ברשתות החברתיות הם משדרים אהבה גדולה ובעיקר משיכה גדולה. קים חשפה לאחרונה בתכנית "הקרדשינאס" איך החל הקשר ביניהם - "עשינו יחד את 'סאטרדיי נייט לייב', ואז כשהתנשקנו בסצנה זו הייתה רק אווירה", הסבירה קים. "אפילו לא חשבתי שאני הולכת להיות איתו במערכת יחסים. פשוט שמעתי על הז*ן שלו, ואמרתי שאני חייבת ללכת לשם. רק רציתי להזד**ן איתו". מה שהתחיל מסטוץ הפך לזוגיות דביקה, וקים אפילו רמזה שפיט הוא הסקס הטוב ביותר בחייה.

אלא שקים חולקת את ליבו של פיט גם עם אהבה אחרת שלו – קנאביס. אז מיהו בכלל פיט דיווידסון ומה הקשר שלו לקנאביס? פיט נולד בניו יורק לאב ממוצא יהודי ולאמא קתולית. אביו סקוט היה כבאי ונהרג בעת מילוי תפקידו כשהיה בין המחלצים הראשונים בפיגוע במגדלי התאומים. פיט היה רק בן שבע כשאיבד את אביו, והוא חשף כי בעקבות זאת הוא התמודד עם מחשבות אובדניות. בנעוריו, פיט חלם להיות סטנדאפיסט, והפעם הראשונה שעלה לבמה הייתה בגיל 16 כשחבריו עודדו אותו להופיע באולם באולינג. לדבריו, הוא היה מוכן לעשות זאת רק לאחר שעישן מריחואנה.

פיט דיווידסון (צילום: DFree, shutterstock)
פיט דיווידסון | צילום: DFree, shutterstock

מאז גיל 17, פיט אובחן כסובל ממחלת הקרוהן ומאז הוא החל להשתמש באופן קבוע בקנאביס כדי להקל על תסמיני המחלה. כמו אנשים רבים אחרים שיש להם קרוהן, דיווידסון התקשה לאכול מספיק מזון כדי לשמור על משקלו ועל רמות האנרגיה שלו. "הייתה נקודה שבה לא יכולתי לקום מהמיטה. שקלתי 49 ק"ג בלבד", הוא אמר בראיון למגזין פיפל. "גראס היה הדבר היחיד שעזר לי לאכול".

ההופעה הטלוויזיונית הראשונה שלו הייתה בשנת 2013 בסדרה Failosophy של MTV. לאחר מכן, הוא כיכב בתוכניות נוספות כמו למשל בתוכנית האירוח של ג'ימי קימל ובתפקיד אורח בקומדיה "ברוקלין תשע תשע". לסטארדי נייט לייב הוא הצטרף בשנת 2014 כשהיה בן 20 בלבד, מה שהפך אותו לאחד החברים הצעירים ביותר אי פעם בצוות התוכנית. פיט חשף בראיון כי הוא מעשן קנאביס כל יום והצטלם לתוכנית כשהוא תחת השפעה לעיתים קרובות. הוא הודה בראיון למגזין הקנאביס Hight times כי "לא הייתי מסוגל לעבוד על סטרדיי נייט לייב ללא מריחואנה".

בתחילת דרכו בסטרדיי נייט לייב, פיט כמעט פוטר מהתכנית בגלל השימוש בצמח. הקומיקאי לואי סי.קיי, שבעצמו הסתבך אחרי שכמה קומיקאיות טענו כי הטריד אותן מינית, ניסה לגרום לפיטורים של פיט מסטרדיי נייט לייב: "לואי סי.קיי אמר לכל המפיקים שכל מה שהילד עושה זה לעשן גראס ושאני אעשן את הקריירה שלי משם", כך חשף פיט בראיון למגזין US. פיט אף הוסיף כי לואי סי.קיי פנה ליוצר SNL, לורן מייקלס, ואמר לו ש"פיט מעשן כל כך הרבה גראס שזה גורם לאנשים לאי נוחות".

לואי סי. קיי, 2016 (צילום: Kevin Mazur/Getty Images for The Bob Woodruff Foundation)
לואי סי. קיי | צילום: Kevin Mazur/Getty Images for The Bob Woodruff Foundation

במהלך השנים פיט ניסה כמה פעמים להיגמל משימוש בקנאביס, ובשנת 2016 הוא התאשפז במכון גמילה. אלא שהוא חזר להשתמש בקנאביס לאחר שלושה חודשים. "לא היה שום סיכוי שאוכל להפסיק. הרגשתי יותר אומלל ללא החומר", הוא אמר בראיון למנחה הרדיו הווארד סטרן. יחד עם זאת, במהלך הטיפול הוא למד שזה לא היה הקנאביס שגרם לו לבעיות, והוא הבין כי הוא סובל מהפרעת אישיות גבולית שגורמת לו לדיכאון. באותה התקופה, פיט יצא עם הזמרת אריאנה גרנדה והשניים אף התארסו. פיט הציע לזמרת נישואין תוך כדי שהוא מעשן קנאביס במיטה, אך ארבעה חודשים לאחר אותה הצעה רומנטית השניים נפרדו. באלבום של גרנדה "Sweetener" מופיע השיר "פיט דיווידסון" ובשיר אחר "Thank U, Next" היא התייחסה לפרידה ביניהם: "אפילו כמעט התחתנתי, ועל פיט אני כל כך אסירת תודה".

ההתמכרות שלו לקנאביס סיבכה את פיט לא פעם: בשנת 2018 חברו הקומיקאי ג'וזף ג'יי ג'וניור נתפס על ידי משטרת ניו יורק כשהוא נוהג ברכבו של פיט, ונעצר בגין החזקת קנאביס שלא כדין. פיט עצמו, שהיה באותו הזמן בצילומים ל-"Big Time Adolescence", נרשם כ"קשור למעצר", אך לא הוגש נגדו כתב אישום. ממש לאחרונה פיט סולק מחנות קנאביס בקליפורניה. לפי החוק בקליפורניה, ניתן למכור קנאביס רק לאנשים שמלאו להם 21, והחנות סירבה למכור קנאביס לפיט משום שלא הייתה ברשותו תעודת זהות. למרות כל ההסתבכויות שלו, אין ספק שפיט עוזר להעלות את המודעות לחשיבות של טיפול בקרוהן באמצעות קנאביס. בראיון להווארד סטרן הוא אמר: "קנאביס עוזר לי באופן שאי אפשר בכלל לדמיין".

תפרחות קנאביס (צילום: Michele Ursi, shutterstock)
תפרחות קנאביס | צילום: Michele Ursi, shutterstock