הבחירות בארצות הברית מתקרבות בצעדי ענק, וזה נראה שהנושא שהכי מטריד את כולם באמריקה הצפונית זה אחוז הצבעה נמוך. בדיוק בגלל זה הדיג'יי והמפיק המפורסם דיפלו, החליט לעשות משהו קיצוני שימשוך את תשומת ליבם עוקביו.

הדיג'יי, שנמצא כעת בחופשה בג'מייקה, הצטלם בעירום כשהוא עומד מול אגם, והעלה את התמונה לחשבון האינסטגרם שלו, כשהוא עם הגב למצלמה, כמובן. "אל תשכחו להירשם להצבעה", כתב והוסיף לינק ל"מרכז המידע לבחירות" של אינסטגרם.

התגובות לתמונה הפרובוקטיבית לא איחרו להגיע. "עלולים לשכוח (להצביע), הדעה שלנו מוסחת", כתבו צמד הדיג'ייז Two Friends. הגולש המפורסם אוסטין קין התלהב גם הוא: "הפרסומת הכי טובה באינסטגרם בכל הזמנים". היו כאלה שהסתפקו באמוג'י של אפרסק - אנחנו לא צריכים להסביר מה זה אומר, נכון? - כמו השף הפופולרי, אייזק קארו. 

לאחר שהתמונה התפוצצה ברשת החברתית, הדיג'יי עצמו ביקר את אינסטגרם בטענה שהאלגוריתם של האפליקציה מפיץ בעיקר תמונות עירום: "הפוסט הזה מוכיח שאינסטגרם זה בית קברות לתחתים ותוכן חסר משמעות האלגוריתם הזה הוא מחלה", את התגובה הוא חתם ב"תודה" ותיוג של מארק צוקרברג, הבעלים של אינסטגרם ופייסבוק.

 
 
 
View this post on Instagram
 
 

Don't forget to register to vote

A post shared by Thomas Wesley (@diplo) on