להיות ברמן זה תמיד נראה סופר קול מהצד - אבל אנחנו שוכחים שהמקצוע הזה הוא לא רק להיות מגניב ולדעת לנהל את הסמול-טוק המושלם. מאחורי הדלפק צריך לדעת איך להתמודד עם הזמנות בזמן לחץ ולהכין קוקטיילים מדויקים. אז כל אלו מכם שרוצים להתמקצע בתחום הברמנות (או סתם כאלה שנהנים בזמנם החופשי לשקשק משקאות לחברים) - הגעתם למקום הנכון - הנה כל האביזרים שיעזרו לכם להפוך ממערבבים בינוניים לברמנים לחיים.

שקשקו בלי פחד

נתחיל מהבסיס: ברמן טוב צריך שייקר טוב, כזה שיכול להחזיק כמות גדולה של קרח, לא ייפתח לו באמצע ויעשה לו בושות מול אנשים. Cocktail Kingdom מציעים אחלה של שייקר ובמחיר סביר לחלוטין.

סננו חופשי

כשמכינים קוקטייל מחומרי גלם טריים, הרבה פעמים מכניסים אותם לשייקר יחד עם הקרח והנוזל - אבל ממש לא רוצים שהם יהיו חלק מהתוצר הסופי. יש לזה הרבה סיבות; לפעמים אסתטיות ולפעמים סתם מענייני טעם. לכן חשוב שתהיה לכם מסננת טובה ואיכותית שלא תיהרס במהירות. אתם מוזמנים לנסות את זאת של OXO, שאפילו אפשר להכניס למדיח אם אתם מתעצלים לקרצף.

 איך נגזום אבל את הכמויות של נענע?

מספריים הן ענין קריטי, ותמיד ברגע שאתם צריכים אותן הם לא נמצאות; בין אם זה בשביל לגזור כמות גדולה של גבעולים או לפתוח תפוז ממש באמצע. המספריים האלה יכולות לחתוך אפילו מתכת, ושום דבר בגזרת הבר לא יהווה להן אתגר.

 

כפית קסמים

הדבר הכי מעצבן שברמן יכול לסבול ממנו הוא להכין משקה בכוס שגבוהה מדי בשביל להכניס אליה כלי כלשהו שיצליח להגיע עד לקרקעית כדי לערבב טוב. מזל שהמציאו את הכפית הזאת, שבגדול תציל לכם את החיים. האורך שלה הוא כ-30 סנטימטר והיא מסולסלת לכל אורכה. שווה. 

הפרטים הקטנים

כמו שבטח כבר הבנתם, עולם המיקסולוגיה בנוי בעיקר מהדברים הקטנים שאתם חושבים שאף אחד לא שם לב אליהם - אבל בעצם הכי משפיעים על המשקאות שנמזגים. נכון, אפשר להשתמש בקיסמים רגילים - אבל למה שלא תאמצו קיסמים עבים ומעוצבים? תוכלו לשחק עם הגרניש (קישוט) שבחרתם לשים בכוס ולעצב אותו בצורה המושלמת.

לזוז כמו ג'יגר

הפריט הבא הוא אחד ההכרחיים למי שרוצה באמת להפוך למקצוען. כשמכינים קוקטייל רובנו חושבים שהכמויות לא כאלה חשובות - אבל מאחורי כל מתכון ישב מיקסולוג שטעם אינספור פעמים עד שהגיע למינון הנכון. בדיוק בשביל זה אתם צריכים את הג'יגר המושלם שיעזור לכם למדוד כמויות לפני שאתם מכניסים לשייקר.

 

לחתוך בסטייל

את המוצר הבא אתם יותר צריכים בעיקר בגלל איך שהוא נראה. הרי הכי כיף לחתוך לימונים בסטייל (כבר אמרנו שברמן צריך להיות מגניב לא?). הוא מגיע בשלל צבעים ואתם רק צריכים לבחור. כמו כן הוא ניתן להשחזה בקלות רבה.