הראשון באפריל כבר מאחורינו, אבל בשקט בשקט, מבלי ששמנו לב, אחד האנשים הכי צבעוניים ורועשים בעולם ה-MMA, והבעלים של ליין הוויסקי הרווחי, הצליח לעבוד על כולם ברגע האחרון. אנחנו מדברים כמובן על קונור מקגרגור ש"השיק" אתמול ליין חדש של יינות דרך חשבונות המדיה חברתית שלו.

ממש אתמול, ביום הכי שקרי בשנה, קונור העלה סרטון (די מושקע יחסית לבדיחות האחרות שעלו ברשתות) באינסטגרם האישי שלו ובו הוא נראה כשהוא מחזיק כוס מלאה ביין רוזה במיקום שנראה כמו ריזורט טרופי יוקרתי. "הזריחה לא תמיד האירה עליי ברחובות דבלין. לחמתי באתגרים שניצבו מולי בכלוב ובחיים עצמם עד שסוף סוף הגעתי לפסגה", מספר שם מקגרגור בזמן שהוא מציג את בקבוק היין החדש שלו.

קונוס נוגס בענבים
קונוס נוגס בענבים

בחלקו השני של הסרטון קונור כבר נראה *נוגס בחושניות* בענבים ומוסיף: "היין הזה מיוצר מהענבים האיריים המשובחים ביותר", ואז, לפתע, הסרטון נחתך בבורטליות לשוט בו הוא נראה עומד במרכזו של בר אירי כלשהו וצועק "הפתעה הפתעה יא מ**יינים, 1 באפריל שמח - פרופר 12, וויסקי אירי". הסרטון צבר עד כה כבר למעלה מ-2 מיליון צפיות ו-17 אלף תגובות (ב-12 שעות, כן?), והנתון הזה חברים, למרות הקושי שלנו עם בדיחות האחד באפריל למיניהן - מבחינתנו ככה בדיוק מייצרים אחת מוצלחת. או בקיצור: תלמדו מה-Champ Champ.

קונור מקגרגור
קונור מקגרגור