בחודש הראשון של התפשטות נגיף הקורונה אנשים מצאו תחביב חדש, קריאה אדוקה של החקירות האפידמיולוגיות של הנדבקים, היו מקומות מפתיעים והיו מקומות שחזרו על עצמם בגלל הויראליות של הוירוס. אחד מהם היה ה"קווין", בר פופולרי שנמצא ברחוב אבן גבירול בתל אביב. מאז הפסיקו כבר את פרסום החקירות ביחס לכל נדבק וגם פעילות חיי הלילה הופסקה במדינה. 

אבל בואו נשים את כל זה בצד- לכבוד יום העצמאות בעלי הבר חברו לוואן גוך ולאריאל אברבוך, יועץ ברים ומסעדות על מנת להרכיב קוקטייל מושלם לחגיגות יום ההולדת של המדינה האהובה שלנו. אברבוך מסביר בסרטון איך להרכיב משקה קליל ומהנה במיוחד. 

"השנה אחגוג את עצמאות בבית עם יותר מדרינק אחד ביד", סיפר ל-mako אברבוך. "אבל אני מאמין שבשנה הבאה החגיגה תהיה מטורפת". פייר? גם אנחנו חושבים ככה. אריאל סיפר לנו גם שהוא בעיקר מתגעגע לדינאמיות, לעשייה ולאנדרנלין שאפיינו את הימים של לפני ספירת הקורונה. "ב'יום שאחרי' ישפכו המון ליטרים של אלכוהול, לא יכול לחכות כבר לרגע הזה".

"אנחנו אנשי עשייה שאין לה שעות", עונה מיכאל בן דוד מבעלי המקום לשאלה האם הוא רואה יתרונות לתקופות הקורונה. "הזמן מאבד מקום בשגרת החיים ופתאום, כשמשבר כזה מכה בנו אנחנו מוצאים זמן ליישום רעיונות שישבו במגירה זמן מה, מנסים להמציא את עצמינו מחדש ובעיקר חושבים על היום שאחרי כי אין לנו ספק שהוא יגיע וכשהוא יגיע אנחנו נהיה מוכנים.

כשנחזור לשגרה, אתה חושב שיפחדו לחזור לבלות אצלכם?
"זאת שאלה קשה - בעיניי, קהל הלקוחות שלנו אוהב ומחובר למקום ככה ששום דבר כזה או אחר יכול להשפיע ולגרום לו לא להגיע לבלות. עם זאת, עם יד עד הלב תמיד קיים פחד קטנטן בכל זאת אנחנו חווים משבר שאין כדוגמתו".