ספר על עצמך.
"נולדתי בירושלים וכיום גר בצורן. ישר אחרי השחרור נרשמתי ללימודי מלונאות כשבסופם הקמתי את העסק "סדנאות קוקטיילים". אני כבר 20 שנה מגיע לאירועים פרטיים ועסקיים אוהב ונהנה כל יום להגיע לעבודה, לשמח אנשים, להכיר אנשים חדשים ולחשוף אותם לעולם האלכוהול והקוקטיילים".

איך עוברים הימים האחרונים?
"הימים הראשונים היו קשים בהתחלה, המעבר מעבודה מאוד אינטנסיבית בתדירות של יום-יום מול לקוחות פרטיים ועסקיים ובשילוב עם חיי הפנאי כמו כושר והתנדבות בקהילה, ופתאום דממה מוחלטת. זה התחיל בטיפטופים של ביטולים ונמשך בביטולים מוחלטים של כל האירועים וההדרכות העתידיים".

רוצים את כל סוגי מארזי האלכוהול עד הבית? היכנס ל-BLEND

"עשינו היערכות חדשה למצב. עצרנו את השיווק והקמפיינים ברשתות אבל אני מטבעי טיפוס אופטימי, לקח לי זמן להתעשת אבל כיום אני לא מוותר ובניתי לי שיגרת יום הכוללת אימונים, התנדבות בקהילה, הגעה למשרדים וביצוע משימות חדשות לחלוטין. לטובת התפתחות האישית והעסקית שלי אני מתקשר עם היועצים שיש לי בטלפון. מקווה שהכל יחלוף במהרה ונחזור לשגרת החיים. לשמח ולשמוח עם אנשים דרך הקוקטיילים והאלכוהול".

מה למדת?
"למדתי מהתקופה האחרונה קצת פרספקטיבה על החיים ולהעריך יותר, מנוחה נפשית מהטירוף היומיומי , כולנו בשר ודם המחלה יכולה לפגוע בכולנו. אני משוכנע שנחזור לשיגרה מחשבות של הרבה אנשים ישתנו לטובה".

והנה המתכון.

מרכיבים:

120מ"ל ואן גוך אננס
60 מ"ל ואן גוך אפרסק
60 מ"ל סאוור
60 מ"ל מיץ אננס קר מאוד
קרח כתוש
לימון טרי

תהליך ההכנה:
1. מוזגים את כול המרכבים לשייקר עם קרח (למעט המיץ אננס).

2. משקשקים כ- 10 שניות עד שלא שומעים את הקרח.

3. מוזגים ל 1/2 מגובהה כוס נמוכה עם קרח כתוש.

4. משלימים עם המיץ אננס.

5. מקשטים עם פלח לימון.