סוף סוף הקיץ הגיע, ולמרות שהוא לא יהיה כמו שציפינו שהוא יהיה - עם מלא פסטיבלים ומסיבות ענק כמובן - זה לא אומר שאנחנו לא הולכים להוציא ממנו את המקסימום. אחד הדברים הבולטים ביותר שבהתמודדות עם מציאות הקורונה, הוא הצורך בשינוי החשיבה של כולנו בהתאם למציאות החדשה. רק החזק שורד - רק שהחוזק נמדד בדינמיות.

לכן, לא מן הנמנע שנראה בקיץ הקרוב הרבה יותר בילויים באזורי החופים המושקעים של ת"א. קחו לדוגמה את "Hilton Bay Absolut Beach & Surf" שנמצא בבעלות רונן מיילי והראל בלו, שבסופ"ש הקרוב בדיוק פותח את עונת הרחצה בשילוב עם אירועי הגאווה. סליחה על הקלישאה אבל ממש חגיגה כפולה. 

מה בתוכנית? סתיו רוקח מנהל שיווק של רצועת החוף סיפר לנו שביום חמישי דיג'יי Timoti יעלה על העמדה לסט שקיעה מ-17:00 עד 21:00 וינגן על גיטרה קלאסית חשמלית מוגברת; ביום שישי T-Puse, עם לייב בגלמה, ינגן מ-13:00 עד השקיעה; וביום שבת Guy Mayan ינגן מ-13:00 ועד השקיעה. 

הילטון ביי
קוקטייל הגאווה של אבסולוט | צילום: הילטון ביי

חוץ מהדיג'ייז והאווירה הכייפית שתהיה במקום, בזמן הסטים תוכלו ליהנות מקוקטייל הגאווה הרשמי שנרקח ביחד עם אבסולוט. בנוסף, מכירים הנדנדה המפורסמת של החוף? אז לכבוד שבוע/חודש/שנת הגאווה הוחלט לצבוע ולקשט אותה בהתאם לדגל המפורסם.

סיימתם את הסופ"ש ועדיין נשארתם עם אנרגיות? ביום ראשון יתקיים בחוף משדר מיוחד של רדיו תל אביב, בהנחיית נלי תגר ולירון ויצמן לכבוד עצרות הגאווה ברחבי הארץ. אז 14:00 עד 16:00, יום ראשון - תבואו להרים, אה?!