מעריצי מוזיקה אלקטרונית מרחבי העולם הצביעו בחודש האחרון לטראק האהוב עליהם בתחרות "Tomorrowland Top 1000". לאחר שהורכבה הרשימה המסיבית, One World Radio, הרדיו הרשמי של טומורולנד, החל את הספירה לאחור וניגן במשך שבועיים 100 שירים בכל יום. לפי מספר ימים הגיעו למקום הראשון, והטראק "Levels" של הדיג'יי המנוח אביצ'י (טים ברגלינג) הפך להיות ל"המנון הרשמי של טומורולנד".

את המקום השני תפס צמד הבלגים, דמיטרי וגאס ומייק לייק עם הטראפ "Mammoth", ומיד אחריהם נמצא דיוויד גטה עם הקלאסיקה "Titanium". הדיג'יי האהוב כל כך נכנס לרשימה עם 22 טראקים. בראיון נדיר לתחנת הרידו, קלאס ברגלינג, אביו של אביצ'י, הודה קהל של טומורולנד שהצביעו לשיר שגרם לפריצה הגדולה של הבן שלו וגרמו לו להיות מקום ראשון ב"טומורולנד טופ 1000".

"אשתי ואני אסירי תודה על בחירתם של אנשי טומורולנד בשיר 'Levels' כשיר מספר 1 והאהוב ביותר עליהם בהיסטוריה של טומורולנד", שיתף ברגלינג בראיון. "יש לזה משמעות גדולה עבורנו, למורשת של טים וכמובן למעריציו מרחבי העולם. זה כבוד אמיתי. בזמנו לא ידענו שהטראק הולך להיות כל כך גדול, אבל באמת שאהבתי אותו מההתחלה".

 עוד הוסיף האבא הנרגש: "האינטרו שלו היה חיובי כל כך והופתעו מאוד כי שמעתי המון חומרי האוס של טים. הוא עשה צעדים לא צפויים כשהלחין והפיק. אני חושב שהמיקס של את'ה ג'יימס עם מוזיקת ההאוס והדרך שטים עשה את זה הייתה מדהימה".

10 המקומות הראשונים במצעד ה-1000 של טומורולנד
1. אביצ'י - Levels
2. דמיטרי וגאס & מייק לייק עם Mammoth - Moguai
3. דיוויד גטה וסיה - Titanium 
4. סווידיש האוס מאפיה - One
5. מרטין גריקס - Animals
6. ארמין ואן ביורן וטרבור גוטייה - This Is What It Feels Like
7. סבסטיאן אינגרוסו וטומי טראש - Reload 
8. אפרוג'ק ומרטין גריקס - Turn Up The Speakers
9. סווידיש האוס מאפיה -  Don’t You Worry Child
10. דמיטרי וגאס & מייק לייק ומרטין גריקס - Tremor

האמנים הפופולריים ביותר במצעד ה-1000 של טומורולנד
1. אקסוול - 33 רצועות
2. מרטין גריקס - 31 רצועות
3. סבסטיאן אינגרוסו - 30 רצועות
4.טייסטו - 30 רצועות
5. דמיטרי וגאס & מייק לייק - 29 רצועות
6. ארמין ואן ביורן - 29 רצועות
7. דייויד גטה - 27 רצועות
8. אוליבר הלדנס - 25 רצועות
9. דון דיאבלו - 23 רצועות
10. אביצ'י  - 22 רצועות