בסוף לילה של בילוי או חתונה אנחנו לא יכולים לחכות כדי להעיף את הנעליים מאיתנו, במיוחד אם נעלתן עקבים. הבעיה העיקרית היא שאי אפשר ללכת יחפים ברחוב - ואנחנו מקווים שאנחנו לא צריכים להסביר למה - וגם לרקוד יחפים ברחבה באולם אירועים הוא לא דבר בטוח במיוחד.

זה מה שהניע את מוניקה טרויאנובסקה וג'ואל ביילמר, זוג מבוסס ממיאמי, להמציא את גרבי ה-"Aftersock". על פי הזוג מדובר ב"גרבי הגנה" עם סוליה מחוזקת, שאפשר לגרוב כשאתן בדרך הביתה או למקרים שהגיעה השעה הזו בחתונה שהרגליים שלכן כבר מתחילות לסמן שאתם מגזימות עם העקבים.

מוניקה הודתה שהרעיון לגרביים "משוריינות" עלה לה כשהיא יצאה ממועדון אחרי לילה שלם ברחבה, והרגליים שלה הרגו אותה.אבל היא ידעה שזה לא יהיה מעשה חכם ללכת יחפה ברחובות מיאמי כי היא עלולה להיפצע במהירות.

למחרת הזוג החל לפתח את הרעיון, וב-15 ביולי מוניקה וג'ואל מגייסים כסף למען הפיתוח באתר למימון המונים, קיקסטארטר. קמפיין המימון יגמר בעוד 4 ימים (24 באוגוסט), ועד היום הם הספיקו לגייס כבר 71 אלף דולר (רבע מיליון שקל) מקרוב ל-3,000 איש. לפי הדיווח של הדיילי מייל, הגרביים ימכרו בשלישיה שמחירה יעמוד על כ-60 שקל.

בינתיים קהל היעד של הגרביים הוא נשים, אבל מהניסיון שלנו גם גברים סובלים מכאבים ברגליים בזמן חתונות ואנחנו בטוחים שדי מהיר תגיע גם גרסת הגברים. בנוסף, פנינו לזוג בשביל לדעת האם הם יבצעו משלוחים של המוצר גם לארץ, מבטיחים לעדכן.