ט"ו בשבט כבר ממש מעבר לפינה. הרבה אנשים מגלים על החג בעיקר כי הילדים שלהם מקבלים תעודות, אז אותנו החג קצת הפתיע, ואחרי שקיבלנו הזמנה לערב טו בשבט משפחתי, החלטנו לתת לו טוויסט קטן, להביא למשפחה בירות פירותיות (לא! לא פירות יבשים - מה אנחנו משוגעים?!). הנה ההמלצות שלנו שישדרגו לכם את חג האילנות. רוצים לפנק גם את בני המשפחה שלא רגילים לשתות? סידרנו לכם את הרשימה לפי אחוז האלכוהול במשקה.

שנדי

מתלבטים בין בירה למשקה קל? טוב שיש שנדי. במקרים של התלבטויות תמיד טוב לפנות לקלאסיקה שאי אפשר ליפול איתה. שנדי הוא משקה עדין שמכיל רק 1.9% אלכוהול, ומגיע טעמים פירותיים של לימון ליים, אפרסק ותפוח. בירות עם אחוז אלכוהול נמוך או ללא אלכוהול בכלל צוברות תאוצה בעולם וזו לגמרי ההזדמנות שלכם לטעום מהטרנד.

שנדי (צילום: יחסי ציבור)
שנדי | צילום: יחסי ציבור

סטרונגבואו

לא בא לכם בירה? רוצים לגוון? דאגנו גם לזה - סיידר התפוחים האלכוהולי המוביל מבית Heineken, הוא הכי קרוב שסיידר יכול להגיע בשביל להתקרב לבירה. עם 4.5% אלכוהול, ושלושה טעמים מרעננים: תפוח, פירות יער ודבש. בתכלס, הוא ממש נראה כמו בירה, רק יותר טעים, אז לא תרגישו בהבדל.

סטרונגבואו (צילום: יחסי ציבור)
סטרונגבואו | צילום: יחסי ציבור

דילריום

מדובר במותג בירה די צעיר שהושק בשנת 1988 (בשנות בירה זה מאוד צעיר) במבשלת Huyghe הבלגית. קל מאוד לזהות את הדילריום בבקבוק שנראה כמו בקבוק חרס עם פיל ורוד. בחג הזה אנחנו ממליצים ללכת על הדילריום רד, בירה אדומה עם 8% אלכוהול, המבוססת על פירות אדומים (וביניהם דובדבנים), ובעלת טעם מאוזן של חמיצות עם מתיקות.

דילריום (צילום: יחסי ציבור)
דילריום | צילום: יחסי ציבור