ברחבי העולם מציינים היום את יום ההמבורגר הבינלאומי, וכרגיל, אנחנו נתייחס עליו מהזווית שלנו. אז אנחנו מקווים שניחשתם כבר, כי הרי מה הולך יותר טוב עם המבורגר מבירה?במשך שנים על גבי שנים, בעשרות אלפי המבורגריות מוגשות קציצות בקר בלחמניה עם המשקה האלכוהולי הפופולרי ביותר בעולם.

לא נתפלפל איתכם יותר מדי על השילוב המושלם של הטעם החרוך של הגריל ושל שמרי הבירה. לא נתפלפל איתכם יותר מדי על השילוב המושלם של חום הקציצה והצינון של הבירה. הפעם אנחנו נלך ישר לעניין, אלה הבירות שכדאי לכם לנסות עם ההמבורגר הבא שאתם אוכלים. אבל, יש טריק קטן - הפעם מדובר בבירות קצת יותר חזקות מהרגיל. בכל זאת אמרנו יום חג, לא?

גולדסטאר SlowBrew

אין אחד שלא מכיר את מותג הבירה (אולי הישראלי ביותר), גולדסטאר. עכשיו תכירו את הגרסה המחוזקת - גולדסטאר SlowBrew, מדובר בבירת לאגר כהה בעלת 10% אלכוהול (כפול מאחוז האלכוהול בגרסה הקלאסית), ה-SlowBrew, כשמה כן היא, מיוצרת בתהליך איטי. כמה איטי? כפול מתהליך הייצור הרגיל. והקצב האיטי ומומלץ גם לשתייה שלה כשאוכלים ארוחה גדולה כמו המבורגר.

דילריום

מדובר במותג בירה די צעיר שהושק בשנת 1988 (בשנות בירה זה מאוד צעיר) במבשלת Huyghe הבלגית. קל מאוד לזהות את הדילריום בבקבוק שנראה כמו בקבוק חרס עם פיל ורוד. במקרה הזה יש לכם שתי אופציות שעל שתיהן אנחנו ממליצים.

הדילריום רד, בירה אדומה עם 8% אלכוהול, המבוססת על פירות אדומים ובעלת טעם מאוזן של חמיצות עם מתיקות (תלך בול לחבר'ה שאוהבים לשים חריף על ההמבורגר). והדילריום טרמנס, בירת אייל בהירה עם 8.5% אלכוהול, המבושלת עם 3 סוגים של שמרים שגורמים לטעמה הייחודי (בירה לאניני טעם שאוהבים תוספות מתחכמות, אבל פשוטות על הקציצה כמו ביצת עין).

בירת אפליכם (Affligem Beer)

טוב, זו כבר בירה למקצוענים של ממש ולאו דווקא בגלל אחוז האלכוהול (6.7%), אלא יותר בגלל הסיפור שלה - זוהי בירת מנזרים בלגית עתיקה המיוצרת כבר מאז 1047. האפליכם (לבריאות) היא בירת אייל בלונדיני הבעלת מרקם חלק, מתיקות פירותית וסיומת כשותית עדינה. בעלת מורשת ומסורת עתיקת ימים. אנחנו ממליצים לשתות אותה לאט ולהתענג עליה ליד איזה המבורגר מעושן איכותי.

מארז בירות חזקות  (צילום: שלומי ארביב)
מארז בירות חזקות | צילום: שלומי ארביב

התגרתם ממש ואתם רוצים להתנסות בבירות החזקות? הזמינו את מארז הבירות החזקות של BLEND. תוך כמה ימים והוא אצלכם עם שליח עד הבית.