יש אנשים שלוקחים את עניין ההערצה שלהם ללהקות ואמנים צעד אחד קדימה, כמו למשל מבשלת הבירה "Oskar Blues Brewing" שבקולורדו ארה"ב. המבשלה הקטנה השיקה בשנה האחרונה בירה מסוג Ale הנושאת את השם Guns 'N' Rosé - מה שבבירור מהווה הומאז' נחמד ללהקה המפורסמת "גאנז אנד רוזס". מה שהם כנראה לא לקחו בחשבון הוא את האפשרות שהלהקה לא ממש תאהב את המחווה - בטח כשאף אחד לא דיבר איתם לפני זה.

אחרי שחברי ומנהלי הלהקה גילו כי המבשלה מוכרת בירה (ומוצרים נלווים כמו כוסות, חולצות ועוד) הנושאת את השם המבלבל, הם החליטו להגיש נגדה תביעה על הפרת זכויות יוצרים, והוסיפו כי אנשי המבשלה "עושים שימוש בשם המותג" כבר מ-2018.

View this post on Instagram

A post shared by Dave Walker (@davewalker1607) on

על פי המסמכי התביעה הרשמיים (שהגיעו לידי CNN), אנשי המבשלה ניסו כבר ב-2018 לרשום את הלוגו הזהה לסמל האיקוני של הלהקה של שמם, אבל ויתרו כאשר עורכי הדין של אקסל רוז ושאר חברי חברי הלהקה טענו כי הוא דומה מדי ללוגו הרשמי שמוכר בכל בעולם. למרות הויתור, במבשלה הבהירו כי הם לא מתכוונים להפסיק למכור את המשקה לפחות עד מרץ 2020.

הטענה הרשמית של רוז וחבריו היא שבעקבות השימוש בשם הדומה והמבלבל, "סמל הלהקה וכל שאר הסימנים הרשומים של הלהקה נפגעים". עוד הם הוסיפו כי אנשים עלולים להתבלבל ולחשוב כי קיים "קשר רשמי" בין הלהקה למבשלה. הדיון בתביעה צפוי להגיע בקרוב אל בית המשפט, ואנחנו בשביל אנשי המבשלה שכל הסיפור הזה לא יסתיים ב-November Rain ודמעות.