טרנד הסלבס ומותגי האלכוהול מסרב לדעוך: אחרי רשימת המפורסמים והמותגים שפרסמנו כאן לא מזמן, ואחרי שדה רוק הצליח להשתחל ברגע האחרון גם הוא, עכשיו מגיע תורו של כוכב הרגאטון הקולומביאני ג'יי באלווין, רק שהפעם פחוץ מדובר במותגים מבית, ויותר עיצוב במהדורה מוגבלת לבקבוקי המותג ביוקנן.

"אני אסיר תודה שיש לי את האפשרות לעבוד עם ביוקנן", שיתף לפני כמה חודשים באלווין כשנשאל על השותפות המעניינת. "הם תמכו בקריירה שלי מתחילתה ובקהילה הלטינית כולה במשך שנים". על עיצוב הבקבוק הוא סיפר: "שאבתי השראה מהצבעוניות שבולטת מאוד בתרבות הלטינית שלנו, ואני מקווה שזה יגרום לאנשים בקהילה שלי להיות גאים".הקשר של באלווין לביוקנן נוצר כבר ב-2014, כשחברת הוויסקי ערכה מסיבה ענקית לכבוד מועמדותו בטקס פרסי הגארמי הלטיני - דבר שקנה את אמונו כבר אז, כשעוד היה שם די אלמוני במונחים בינלאומיים, וכעת זו הפעם הראשונה שהמותג משתף פעולה עם אמן בפיתוח המוצר עצמו. עד בה באלווין בעיקר השתתף בפרסומות החברה - אבל לאחרונה הוא כבר הפך להיות איש הקריאטיב של הקמפיין, ובין היתר לקח על עצמו את ענייני עיצוב הבקבוק, ואפילו המצאת קוקטייל יחד עם אנשי החברה.

המהדורה המוגבלת (והמדהימה ביופיה) יצאה בינתיים למכירה בקולומביה ובמספר מדינות נבחרות בארה"ב. ועכשיו כל מה שנשארה לנו התקווה שבשלב מסוים נוכל גם אנחנו ליהנות מהמשקה כאן בארץ.

View this post on Instagram

A post shared by J Balvin (@jbalvin) on