דבר מוזר ומעניין קורה לאחרונה, וספק אם הוא הצליח לחלוף מתחת לרדאר שלכם: בשיאו של עידן הסמאטרפונים, המציאות הוירטואלית ודורות ה-Y וה- Z, מתעוררת לפתע עדנה מחודשת סביב צעצועים מכניים פשוטים למדי ונטולי כל חיבור USB. הבולטים בקטגוריה הם קוביית הפידג'ט הויראלית שמאפשרת לשחק ללא תכלית בסוגים שונים של כפתורים, ומה שגנב לה ולכל טרנד אחר בערך את ההצגה לאחרונה - הספינר הידוע לשמצה,  סביבון משוכלל ותו לא.

A post shared by Tony's Nails (@tonysnail) on


במקביל הולכים ופושטים בזירת הביוטי טרנדים שונים ומשונים של מניקור, שבבסיסם ניצב המעמד המשודרג ורב החשיבות של הציפורניים שלנו כחומר גלם מלא פוטנציאל, בין אם הן משמשות להעברת מסרים כמו במקרה של ציפורני הלוגו וציפורני חשיפת מין היילוד או להעצמה אישית כמו ציפורני הסלפי. כעת מתאחדות שתי המגמות לכדי תופעה משונה ומרתקת: ציפורני תלת מימד מכניות שיספקו לכם עיסוק מתמיד ויפיגו מתח ולחצים. נשמע פתרון יותר טוב מלכסוס אותן, לא?

את הרשת כובשים בימים האחרונים סרטונים שמציגים את הפלא המיניאטורי, כשביניהם מתבלטות עבודותיו של אמן ציפורניים בשם טוני לי. לי מתחזק עסק משפחתי עם אמו ואחותו, בו הוא יוצר את הקונסטרוקציות המתוחכמות בבניית ציפורניים אקריליות, שממש קשה להפסיק לבהות בהן עושות את מה שהן עושות. באתר הרשמי שוטח לי את הפילוסופיה המקצועית שלו, לפיה מני-פדי זה הרבה יותר מסתם ציפורניים יפות ומטופחות. אהבתן. כדאי שתדעו שהוא גם עושה אירועים בבית ציפורני הקסם שלו - ימי הולדת, מסיבות אירוסין ובטח גם בת-מצוות. תצטרכו אמנם להגיע לטקסס, ארה"ב,  אבל זה נראה שווה את זה.

A post shared by Tony's Nails (@tonysnail) onA post shared by Michelle (@babiisnailss) onA post shared by Tony's Nails (@tonysnail) onA post shared by Tony's Nails (@tonysnail) onA post shared by Tony's Nails (@tonysnail) onA post shared by Tony's Nails (@tonysnail) on