תמיד אפשר לסמוך על האינטרנט למצוא שערוריות איפה שהן לא קיימות, אבל האמת היא שכשמדובר בטיילור סוויפט, האישה שהפכה את הפאסיב אגרסיב לאמנות, לא נופתע אם נגלה שהפעם המלחששים והמצייצים צודקים. הצצה מוקדמת לקליפ החדש והכה מדובר של טיילור ל-Look What You Made Me Do, הסינגל הראשון מתוך האלבום שבדרך, חושפת מניקור שונה מאוד מהסטייל הסולידי יחסית שמאפיין את כוכבת הפופ: ציפורניים ארוכות במיוחד ומחודדות בקצה, משוחות בגוונים עזים - בסצנה אחת זהב ובאחרת אדום. 

לא שאנחנו בדרך כלל מתעלמות מבחירות מניקור באשר הן, אבל המקרה הנוכחי מעורר תשומת לב מיוחדת בעיקר כי הוא תומך, לכאורה, בסברה הרווחת שלפיה השיר והקליפ עוסקים בביף המתוקשר של סוויפט עם קניה ווסט ואשתו היקרה. תיאוריית הקונספירציה גורסת שהציפורניים של טיילור הן רפרור ברור למשפחת קרדשיאן, וספציפית לקים שנודעת בציפורניה הארוכות והמחודדות.


הדם הרע בין סוויפט לקימי נוצר לאחר שהאחרונה שיחררה בסנאפצ׳ט שלה את שיחות הטלפון המפורסמות של סוויפט עם קניה ווסט, בו היא מאשרת לו שאין לה שום בעיה עם השורות שכתב עליה בשיר Famous, לאחר שבפומבי אמרה שהיא מעולם לא אישרה את המילים והזדעזעה מהן. בזמנו, טיילור החליטה להיעלם קצת מעיני הציבור ורק להעלות פוסט שאומר שהיא מעוניינת שלא להיכלל בנרטיב הזה, אבל עכשיו טוענים המעריצים שהמניקור, שהוא כאמור מאוד קרדשיאן-ג׳נר בסגנונו, מיועד בעיקר למשוך תשומת לב לטבעות שעל ידיה. בקליפ עונדת סוויפט כמה טבעות בצורת נחש מתפתל, ועל פי הפרשנים - נראה שמדובר בהתייחסות מפותלת לאימוג׳י הנחש שקים בחרה להשתמש בו כדי לתאר את טיילור בטוויטר לאחר אותו מקרה מפורסם.

אמנם נראה שזו מהומה רבה על לא דבר, אבל אם לוקחים בחשבון את העובדה שכל השירים והקליפים של סוויפט מלאים בהתייחסויות לבני זוג לשעבר או סתם אנשים שעצבנו אותה (היי קייטי פרי), זו אינה תיאוריה מופרכת במיוחד. יחד עם זאת, כמו שאנחנו מכירות את טיילור, סביר שהיא לא תסתפק בקריצה למניקור או טבעות של נחש, ואנחנו מנחשות שבאלבום כלול לפחות שיר אחד בו היא מתייחסת לקניה וקים בצורה קצת יותר ברורה. מביאות פופקורן.

A post shared by Taylor Swift (@taylorswift) on

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on


A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

A post shared by Taylor Swift (@taylorswift) on