היום יותר מתמיד, נרות הם מקור למרגוע ואובססיה בעולמנו המהיר והרועש. רשתות ומותגים רבים מוכרים נרות יוקרתיים בניחוחות המבטיחים להעביר את נפשנו היגעה לעולמות גבוהים ושלווים יותר. כשאנו משקיעים בנרות, מספרים לנו, אנו בעצם משקיעים בעצמנו, ובלייפסטייל שלנו. אלא שלפעמים התקוות מתפוצצות לנו בפרצוף: זה בדיוק מה שקרה לאשלי ברולי האמריקנית, שרכשה לה נר מפנק ברשת ׳Bath and Body Works׳ הסופר פופולרית, וכשהדליקה אותו הוא פשוט התלקח והתפוצץ.

התקרית המפתיעה והמאוד לא נעימה הסתיימה בכוויות מדרגה שניה על הפנים והידיים. אשלי מספרת כעת לתקשורת כי הדליקה את הנר בסלון, יצאה לכמה דקות, וכשחזרה, לצד ניחוח הוניל שהובטח לה, גילתה תופעה מפתיעה: הנר כולו עלה באש. היא התקרבה וניסתה לנשוף עליו על מנת לכבותו, אלא שזו התבררה כטעות. במקום שהלהבה תכבה, כל הנר התפוצץ על פניה.

Did you know our Candles contain the highest concentration of fragrance oils possible?! Choose from more than 80 room-filling fragrances!

A post shared by Bath & Body Works (@bathandbodyworks) on


בעלה של אשלי, קודי, שמע את הצעקות וחש לעזרתה. ״מביך לספר, ואני יודע שזאת טעות, אבל ניסיתי לכבות את האש במים״, מספר קודי לרשת NBC שדיווחה על האירוע המשונה. ״עכשיו אני יודע שלא אמורים לעשות את זה. כשקראתי את מה שכתוב מתחת לנר ראיתי שהם מסבירים לא לכבות אותו עם מים. הוא לא כבה, היה לוהט ועלה בלהבות אז פשוט תפסתי שתי כפפות מטבח והוצאתי אותו החוצה. בסוף כיביתי אותו בעזרת צינור הגינה. הוא התפוצץ לאלף חתיכות".

האירוע צולם על ידי מצלמת אבטחה ביתית של השניים, וכעת דורשת אשלי תשובות מהחברה, ומוכיחה שעשתה הכל נכון, על פי הוראות היצרן, ושהאשמה אינה שלה. ״אנו מצטערים מאוד על המקרה הזה ומטפלים בסיטואציה בשיא החומרה והרצינות. בטיחות לקוחותינו היא בראש מעיינינו ואנו עובדים ללא הרף על מנת להבין מול הלקוחה את כל הפרטים״. טרם נמסרו לתקשורת התפתחויות נוספות אך גם מקרים דומים לא דווחו, וניתן רק לקחת מהסיטואציה לקח קטן: לא לנסות לכבות נר שהתלקח בעזרת מים או בנשיפה.

A post shared by Bath & Body Works (@bathandbodyworks) on

A post shared by Bath & Body Works (@bathandbodyworks) on

A post shared by ��ᴋᴇʟʟᴇʏ�� (@bathandbodyworksloveaffair) on