פירסינג בלשון- אאוט, נצנצים על הלשון –אין. זו המסקנה המתבקשת היחידה משלל הסיקורים והדיווחים האחרונים על הטרנד החדש והמשונה של הביוטיריות באינסטגרם. השטות התורנית בשכונה מתבססת על עיטור הלשון בגליטר - מה שמקנה לה אפקט מנצנץ ובלינגי.

על פי הדיווחים, הטרנד הזה התחיל בסוג של תאונת עבודה קטנה, בזמן שאמנית איפור אוסטרלית עמלה על יצירת מראה שפתיים גליטרי וכמה מהנצנצים נשרו לה דווקא על הלשון. ה"פאשלה" הלא מכוונת גרמה לה לחשוב שאולי מסתתר כאן רעיון חדשני בכל מה שנוגע לשימוש יצירתי בנצנצים והאזורים שהשימוש בהם אמור לכלול. כמובן שהטרנד הזה לא השאיר את פיות התעשייה חתומים ומיד עם תפוצתו ברחבי האינסטגרם גרם ללא מעט ריקושטים מכיוונים שונים.

A post shared by ⚡️BAJUES⚡️ (@bajues) on


ראשית, מדובר באחד הטרנדים הכי פחות פרקטיים בסביבה. מלבד השניות המהונדסות של תיעוד הברק הפנימי לאינסטגרם, קשה להאמין שביוטיניסטה מין המניין תרצה להלך ברחובות כשלשונה משורבבת החוצה בגאווה. למרות שהטרנד הזה מצטרף למגמה רחבה יותר של שימוש בגליטר באזורים צפויים פחות (ישבן, שדיים ואפילו וגינה, רחמנא ליצלן) הוא עדיין נחשב ליוצא דופן ואפילו למסוכן.

מיד עם פרסומן של הכותרות בדבר טרנד הביוטי שכבש את הרשתות, האתרים החלו לפרסם אזהרות שימוש נחרצות לגביו. ב-Allure מיהרו להעלות את הדיון בדבר חוסר הידידותיות של חלק מהגליטרים לסביבה ואת האפשרות שחלקם משחררים כימיקלים למים ולשרשרת המזון. "אם מתישהו תחליטו שזה הזמן לשחזר את המראה הנוצץ הזה", המשיכו להזהיר בAllure, "ודאו שאתם משתמשים בגליטר שאינו רעיל". בליעה מיותרת של נצנצים, באופן שכמעט לא צריך להסביר, אינה תוספת רצויה לשגרת התזונה היומית וגם לא ידידותית במיוחד למערכת העיכול. האם הטרנד ההזוי יצלח את מכשולי האזהרות וימשיך לחרוך את הפיד? נמשיך לעדכן בהתפתחויות המנצנצות. 

A post shared by Jacinta Vuković �� Melbourne (@jacintavukovic) on

A post shared by Лиза Клубника (@liza.klubnika) on

A post shared by Cosmic Strip (@cosmicstrip) on

A post shared by @nevertheblacktote on

A post shared by Aisha Zeijpveld (@aisha_zeijpveld) on

A post shared by Christina (@christinajoy1) on

A post shared by Tracie Weaver (@tracieweaver_makeup) on

Glitter tongue. You seen it here first #glitter #glittertongue #sanjuan

A post shared by Jennie Douglas (@_jennie_douglas) on