עדיין מתקשות להתאושש מהיעלמות הסניף היחיד והמיתולוגי של "אמריקן אפרל"? ובכן, אנחנו שמחות לבשר שנמצא הריבאונד האולטימטיבי, מהסוג שמהר מאד הופך לבויפרינד רציני אפילו יותר מהקודם. מי שתגיע לנקודה בה שכן המקדש ההיפסטרי עד לפני כמה חודשים, על רחוב קינג גורג' בסמוך לדיזנגוף סנטר, כנראה תמצא את עצמה נשאבת כמו בכישוף אל האור הלבן המסנוור שהוא "Nok Beauty", היכל היופי החדש והחדשני שמהווה בשורה של ממש.

בהתאם לתחום העיסוק, החוויה הראשונית מהמיזם היא של הסתכלות נלהבת בקנקן: מזמן לא ראינו מקום יפה כל כך, שבאמת מצליח להיראות כמו גן העדן של ביוטריות באשר הן. החלל הגדול ששימש את חנות הבגדים, על שני מפלסיו, מנוצל כאן במלוא תפארתו ונראה גדול הרבה יותר, מעוצב למשעי ומעוטר בשלל ממתקי ביוטי צבעוניים ואטרקטיביים: ביוטי-בלנדרים מכל הסוגים, הצבעים והגדלים, אביזרי שיער וציפורניים, סבונים המעוצבים כבקבוק של רוטב חריף, דיפיוזרים, לקים, סלי כביסה, תיקי איפור, מסכות פנים ועוד ועוד.

נוק ביוטי (צילום: ירדן זהב,  יחסי ציבור )
ממתקי ביוטי מכל הסוגים ובכל הצבעים | צילום: ירדן זהב, יחסי ציבור

אחרי ההסתנוורות הראשונית מהעושר והאושר, אפשר להבין קצת יותר טוב מה הולך כאן, לזהות את החלוקה לעמדות השונות ובעיקר להתחיל להרגיש בבית - התחושה הבלתי נמנעת שהיא בדיוק מה שששרון קונפוני, היזמית מאחורי נוק ביוטי והאישה שהקימה גם את רשת LAKA, ביקשה להשיג: "זה למעשה מיזם ראשון מסוגו שמחולק לאונליין ואופליין. בחודשים הקרובים תושק האפליקציה, שתספק שירותי ביוטי עד הבית. אז אמרתי, אם באונליין אני מגיעה לאנשים הביתה, אז באופליין, שזו חנות הקונספט - באים אלי הביתה. בכניסה יש שלט שאומר 'וולקאם הום ביוטיפול' ובחלון הראווה יש ארגזים, כי עברנו לבית חדש. את המניקור עושים ב-'נייל קיטצ'ן', עמדת הפדיקור היא מעין פינת טלוויזיה, שולחן האיפור הוא שולחן כתיבה ואת השיער עושים בסלון, כשהמוצרים בספריה", היא מסבירה תוך סיור מודרך, ועכשיו הכל נראה יותר ברור, ואף יותר מרשים.

נוק ביוטי (צילום:  יחסי ציבור )
מניקור עושים ב-"Nail Kitchen" | צילום: יחסי ציבור

"גם אם לא מבינים את זה בהתחלה, נכנסים ויש חוויה אחרת, שמגדירה מהו המקום הזה. מבחינתי כל מי שמגיעה לכאן היא בבית שלי, והאווירה היא מאד משוחררת", מסבירה קונפוני בחיוך נרגש וממשיכה לפרוש את החזון שלה, שאי אפשר שלא להעריך: "בעיני, לשים במקום של יופי שלט שאומר 'Beauty starts when you decide to be yourself' (היופי מתחיל כשאת מחליטה להיות עצמך), זה סטייטמנט. אנחנו יכולות להתעסק ביופי אבל לא כדאי לקחת את זה יותר מדי ברצינות. זה מקום שמתעסק בזה כי בא לנו, בשביל הנשמה, אבל אין פה איזה סטנדרט שאנחנו מציבים".

אז אין ספק שבשלב הזה כבר פאן לנו במקסימום, אבל השוס האמיתי נחשף כשהמבט נוחת על המחירון: בנוק ביוטי מציעים שירות של טוטאל-לוק אקספרס, הכולל מניקור, פדיקור, שיער (פן או תסרוקת צמה) ואיפור בסכום כולל של 200 שקלים. לתהייה האם מדובר באטרקציה שנועדה רק לתקופת ההרצה של החנות, קונפוני משיבה: "זה המחיר, אין סיבה שזה לא יהיה. מה שאני מנסה לעשות פה זה בדיוק מה שניסיתי לעשות בתחילת דרכה של LAKA - להנגיש את העולם של האיפור. אין סיבה לגבות יותר משבעים שקלים על איפור של רבע שעה - עשרים דקות, שזה מה שרוב הנשים צריכות". כיום מונה המקום 14 אנשי ונשות צוות מקצועיים, "והכוונה היא לגייס עוד מלא, בטח לאפליקציה - שם צריך מאות",  מוסיפה קונפוני.

נוק ביוטי (צילום:  יחסי ציבור )
בלי לקחת את זה יותר מדי ברצינות | צילום: יחסי ציבור
נוק ביוטי (צילום:  יחסי ציבור )
פינת הפדיקור | צילום: יחסי ציבור
נוק ביוטי (צילום:  יחסי ציבור )
וולקאם הום, ביוטיפול | צילום: יחסי ציבור