על ההשפעה של המראה של בנות משפחת קרדשיאן על אידיאל היופי העכשווי נשפכו מיליוני מילים. את הבשורה שהחלה להפיץ האחות הגדולה קים, ממשיכות להוביל האחיות הצעירות לבית ג'נר. אם גם לכם היה נדמה שיותר ויותר פנים במרחב הווירטואלי מזכירות קצת יותר מדי את הפנים של קיילי, אל תטילו ספק במה שעיניכם רואות. עם למעלה מ-16 מיליון תוצאות חיפוש תחת ערך השאלה: "How to look like kylie" , מדובר באחת מהתופעות המדוברות ביותר של התקופה האחרונה.

אז נכון שקים עדיין עולה בראש תוצאות החיפוש המבקשות להתחקות אחר המראה של המשפחה המפורסמת, אבל קיילי מסתמנת כבחירה הטבעית עבור בנות צעירות יותר. החיפושים מתחלקים לשתי דרגות נאמנות: מעריצות מושבעות שמחפשות להדמות קצת יותר לקיילי על ידי איפור וכאלו שמוכנות להרחיק לכת למחוזות הניתוחים והמילויים. לורין בראנץ מהאתר buzzFeed סרה בשנה שעברה לרשת "ספורה"  לתחקיר עיתונאי מסעיר שבבסיסו שאלה מוחצת - האם אמנית איפור מקצועית המצוידת בכל מוצרי האיפור השווים והידע תוכל לגרום לה להראות כמו קיילי. לאחר שעות ארוכות שהושקעו במלאכת קונטור מסורה, עיבוי שפתיים ומילוי ריסים היא הגיעה גם לכמה מסקנות: על אף שהמראה הסופי לא קלע בדיוק לזה של קיילי, בראנץ העידה שמלאכת הקונטור עצמה גרמה לביטחון העצמי שלה להמריא והעניקה לה מראה מפוסל ומרשים. "רק כשניסיתי לצלם סלפי הבנתי את הקסם של האיפור הזה", היא כתבה, "התאהבתי בו! אני חושבת שעשיתי יותר סלפי'ס באותו יום מאשר בכל חיי".

A post shared by Sonia And Fyza Ali (@soniaxfyza) on


לצד מאות מדריכי האיפור המבטיחים לייצר מראה "קיילי" מובהק ועשרות עדויות של מאפרים על הבהלה הכללית להתחקות אחר המראה שלה, מתבלטת גם אסכולת הניתוחים והפרוצדורות האסתטיות. למרות שקיילי דיברה בפתיחות על כך שמילאה את השפתיים, היא דחתה ניסיונות להדביק לה שינויים כירורגיים באזורים מדוברים כמו הלסת, עצמות הלחיים, האף או הישבן. יחד עם זאת,על פי עדויות של פלסטיקאים רבים המראה המפוסל של קיילי (שלדבריה מושג על ידי מלאכת איפור מדויקת) הפך לאחד מהמראות המבוקשים ביותר על ידי נערות צעירות ששוקלות את צעדיהן הראשונים בעולם ההתערבויות. כמובן שמהמגמה הזו לא נחסכים חיצי ביקורת חינוכיים. אנשי מקצוע רבים כבר התראיינו בהרחבה על המחירים שנערות צעירות עשויות לשלם במרדף הבלתי פוסק אחר מראה של כוכבת זו אחרת.

עוד מגמה שממחישה את הבהלה למראה הג'נרי באה לידי ביטוי בדוגמניות שמלוהקות על ידי החברות המסחריות. מגזין Racked  פרסם לאחרונה כתבה העוסקת בדמיון המפליא של דוגמניות המופיעות באתרי מכירות הפונים לנערות ונשים צעירות, לקיילי. "הזמנים אמנם מאתגרים לעסקי הקמעונות", נכתב שם, "אבל איכשהו קיילי ג'נר מצליחה למכור דברים. הרבה דברים". בין שאתם משתייכים לאסכולה המבקרת את התופעה או לזו המביטה עליה בהשלמה או גיחוך, אי אפשר להתווכח על הדומיננטיות שלה. ריכזנו כמה מנקודות המוצא המומלצות ברשת להתחקות אחר המראה של קיילי.

A post shared by Kelsey Calemine (@kelseycaleminefc) on

שיער: למרות שקיילי נהנית להשתעשע עם אורכים וגוונים משתנים, המראה הכי מזוהה איתה הוא ארוך, כהה ומחוזק בכמות יפה של תוספות.

איפור: קונטור, קונטור, קונטור- טכניקה המתבססת על חיטוב ופיסול הפנים על ידי הארות והצללות.

שפתיים: מלאות וחושניות. אחד הטריקים המדוברים של קיילי הוא שימוש רק בעפרון למסגור ומילוי השפתיים וויתור על שימוש בליפסטיק או גלוס.

ציפורניים: המראה החביב על קיילי זכה לכינויים שונים. החל מ"ארון קבורה" וכלה ב"נעל בלרינה".מדובר במראה מוארך עם סיומת ישרה.

A post shared by Durrani Popal (@durranipopal) on

A post shared by Aline Cohen (@aline_cohenn) on

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on