אחת הבשורות הגדולות של העת האחרונה בעולם האיפור היא הקונטורינג: משחקי ההצללות המתוחכמים שנועדו להדגיש איזורים מסוימים, לטשטש אחרים ובעיקר לחטב את תווי הפנים. כוכבות גדולות ורבות לא זזות מהבית בלי להיעזר באחת הפלטות המבוקשות שעושות שימוש בכל גווני הניוד כדי להגיע לתוצאות חלקות וטבעיות למראה. אחת מחסידות ומחלוצות השיטה, גברת קים קרדשיאן, כבר לא מצטלמת בלי קונטור, וידועה באפקט הצר והמחודד שהיא מעניקה כך לאף שלה. עכשיו הסוד הגדול מאחורי אפה המסותת של קימי נחשף, על ידי קים עצמה, באינסטגרם.

Wanna see how @scottbarnes68 contours?!

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on


פוסט שהעלתה הכוכבת, בו היא נראית באקסטרים קלוז-אפ, מספק הצצה לאחורי הקלעים של הלוק שלה. ״קונטור!!!״, זעק התיאור (אולם אחר כך, משום מה, נמחקה התמונה). ״עוד בלי גימור של מייק-אפ, אבל רציתי לשתף את התמונה כדי ללמד אתכם כמה טריקים של איפור בקונטור״. המאפר המסור של קים, מריו דדיויאנוביץ׳, התראיין בנושא למגזין ׳גרציה׳ וחשף כמה מהסודות הגדולים בדרך להשגת הלוק הנחשק.

  1. אל תחששו לייצר קונטור על איזורים נרחבים מהאף: האף של קים מוצל בברונזר לכל אורכו מהצד, כולל הנחיריים. הצללה של הנחיריים תעניק אפקט צר יותר.

  2. תמיד כדאי להאיר בגוונים בהרים מתחתית הסנטר ועד למצח, ליצור פס של הגוון הבהיר בקו ישר לאורך הפנים.

  3. מומלץ להניח נקודת צל קלה על קצה האף. צריך להתרכז כדי לבצע את זה בהצלחה, אבל הצל בקצה האף יכול לקצר אותו. הטיפ הזה לא שימושי לבעלי אפים סולדים וזעירים.

  4. כדאי להשתמש באותו גוון של מייקאפ באיזור עצמות הלחיים וסביב המצח. זה יעזור למראה להיות אחיד וטבעי יותר.

  5. לפני שמסיימים יש להצליל מעט את עצמות הלחיים.

  6. אל תשכחו לערבב. בלנדינג היא מילת המפתח בקונטורינג. חשוב להשאיר את הקווים ברורים, ואת ההבדלים בגוונים ניכרים, אבל הם צריכים לזלוג אחד לשני ברכות. אם לא תעשו את זה, יש סיכוי שסתם תיראו כאילו מצויירים לכם פסים על הפרצוף, וזה לא הלוק של קרדשיאן אמיתית.

 אגב, אפילו גל גדות גילתה לאתר ׳אינטו דה גלוס׳ שהיא מכורה לקונטורינג. ״בימינו, כשמאפרים אותי, אני הרבה יותר מעורבת״, היא מספרת. "יש לי יותר ידע ואני יודעת מה מחמיא לי ומה לא. אני חייבת לעשות קונטורים, למשל, כי יש לי פרצוף רחב״. גל, העם איתך.

A post shared by Gal Gadot (@gal_gadot) on


A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) onA post shared by MILLA JASMINE (@millajasmineoff) on