ריהאנה כבר עשתה לעצמה שם כאחת מזיקיות האופנה הכי צבעוניות בגלובוס, אבל גם כשהיא אוחזת בבטחה בטייטל הזה היא לא מפסיקה להפתיע. אתמול היא העלתה לחשבון האינסטגרם שלה שתי עדויות שחושפות את השיגעון האחרון שלה- שיער בצבע כחול-טורקיז צעקני. את הסרטון הקצר שהעלתה ראשון  ליוותה תמונה פרטנית יותר שהעניקה מבט מעמיק לטוטאל לוק החדש שלה שעשה כמובן כותרות: צבע שיער טורקיזי, ציפורניים תואמות, כובע מצחייה לבן של בלנסיאגה וז'קט ג'ינס משיתוף הפעולה בין המותג Supreme לבית האופנה לואי ויטון.

ההופעה האחרונה של ריהאנה בברבדוס מצטרפת לשלל בחירות צבעוניות יוצאות דופן שעשתה בעבר. בין השאר ניתן לציין בהקשר הזה את השיער האדום משנת 2010, תספורת הפיקסי הוורודה שהשיקה ב 2014 והשיער הכחול-עמוק שלה משנת 2015. אף אחד, כאמור, לא יעצור את הכוכבת מלהשתעשע בעוד צבע הרפתקני וגם התמונות העכשוויות מתקבלות בעניין רב אבל גם בסוג של שיווין נפש.

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on


בווג כבר ייחסו את המהפך המדובר לצורך של ריהאנה להתחדש כל הזמן. לאחר סבב הופעות מתוקשר לקידום הסרט "ולריאן", פניה או יותר נכון מחלפותיה של רירי מכוונות קדימה: "ברור שריהאנה אינה מסתפקת בלבישה של פריט מתוך אחת הקולקציות המדוברות של הרגע", נכתב שם, "והיא לוקחת את הדברים צעד אחד קדימה. ריהאנה הציגה לראשונה שיער גלי בצבע טורקיז שנתחב מתחת לכובע שלה. ההופעה הזו הוסיפה עוד צבע נועז לרפרטואר שלה יחד עם החייאתו של טרנד שיער המרמייד".

למרות שהמהפכים התכופים של ריהאנה הפכו כבר לסוג של שגרה, הכותרות סביב צבע השיער החדש ממשיכות לגעוש. התמונה האחרונה שלה באינסטגרם כבר קיבלה למעלה מ1.3 מיליון לייקים ומעל ל10,000 תגובות נרגשות הנעות בין "מדהימה" ל"סטייל". כמו במקרי עבר של  גחמות אופנתיות של ריהאנה, הטוויסט הבא כבר בטח מחכה מעבר לפינה. עכשיו רק נותר לגלות מהו ובאיזה צבע הוא יגיח לעולם.

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

A post shared by badgalriri (@badgalriri) onעוד בביוטי:

11 דברים שחשבתם שמזיקים לעור, ודווקא מועילים לו

הגיע הזמן לבחור בושם גברי, בשבילו וגם בשבילך

אילו מוצרים גונב אדם לוין לאשתו הסופרמודל?