פרסי ה-VMA, כך אומרים, לא ייצרו יותר מדי כותרות השנה, בעיקר כי לא זימנו לשטיח האדום כמות גדולה מדי של כוכבים. מסתבר שכוכבת אחת שכן הגיעה הצליחה לחמוק מתחת לרדאר: אמבר רוז, שסימן ההיכר הראשי שלה הוא הראש העגול עם השיער המחומצן והקצוץ, הופיעה בלוק בלתי ניתן לזיהוי.

״לא יודעת למה החלטתי ללכת על השיער הזה״, אמרה רוז בראיון לערוץ אי! שכתבתו נדהמה מהטרנספורמציה. ״פשוט היה לי משעמם״. ללוק הכהה, שכלל פאה מבריקה בסגנון הוליווד של פעם, התאימה אמבר שמלת תחרה שחורה וצמודה של יוסף אלג׳זאמי, והגיעה צמודה לבן הזוג החדש, הראפר 21 סוואג׳, שלבש חליפה של טום פורד שהיא בחרה עבורו. השניים עלו לכותרות בזכות מזמוזים אינטנסיביים, ונשארו שם בזכות הלוק החדש של אמבר.

It's all urs baby

A post shared by Amber Rose (@amberrose) on


האחראי על הלוק, אגב, הוא נעצב השיער פיליפ ריאן, מומחה רציני בפיאות שעובד עם כוכבות רבות, בהן בלאק צ׳יינה, ומאמין בכוחן של הפיאות לשנות את הלוק מקצה לקצה. ״כל הנשים שאני עובד איתן הן עוצמתיות״, הוא מספר. ״יש לפאות סטייטמנט, והנשים הללו לא מפחדות מכלום. אני תמיד שולח תמונות של החזון שלי ללוק, והצוות נותן אישור. אני יוצר בעצמי כל פאה, את התספורת והגוון והכל. זה לוקח זמן, אז אנחנו לא עושים את זה בלחץ, והלוק יוצא מושלם. השיער הוא חלק חשוב בלוק, ואם כולנו יכולנו להחליף שיער בכל יום, סביר שהיינו עושים את זה״.

רוז משתפכת לא מעט על הזוגיות החדשה הזאת ברשתות החברתיות, בפני מיליוני העוקבים שלה, וכנראה שהשינוי בלוק קשור גם לשינוי בחייה. ״מדהים לקום בכל בוקר ולחוש אהבה כזאת״, כתבה. ״בכיתי בלי סוף ונפגעתי המון בחיי, עברתי התעללות, דיברו אלי נורא, הבעירו אותי באש וביו אותי גברים שאהבתי והערכתי. אני מודה לאל שהביא לי את האיש המדהים הזה, שבאמת תומך בי, שבורה בדיוק כמו שאני, ובגלל זה אנחנו מושלמים יחד״.

Imma pounce on him as soon as we get home ������

A post shared by Amber Rose (@amberrose) on

A post shared by Amber Rose (@amberrose) on

A post shared by Amber Rose (@amberrose) on

Oh hey ��

A post shared by Amber Rose (@amberrose) on