כפי שעולה מגלריית התמונות של טקס ה-VMA שנערך השבוע, בפעם הבאה שמישהו יכנה אותך "שחורדינית" כדאי שתתייחסי לתואר כסוג של מחמאה. אז כן, מראה השורשים השחורים המכוונים מסתמן כטרנד לוהט שכובש את כל הכוכבות ומתקבע גם כלוק סופר נכון לסתיו 2017.

A post shared by Julia Michaels (@imjmichaels) on

אם פעם שורשים שחורים נחשבו סימן להזנחה, לכך שאין לך מספיק זמן לקפוץ למספרה השכונתית או לכך היד קפוצה על הוצאות החמצון, העונה הם משמשים כסטייטמנט אופנתי שלא צריך להתנצל עליו, רק להיפך. שורת הכוכבות שמאמצות את הטרנד ארוכה במיוחד, והאפיל המרושל והמעט גראנג'י שהוא מעניק להופעה מסתדר מעולה עם מראות יומיומיים ומראות שטיח אדום זוהרים כאחד.

כאמור, טקס פרסי הVMA האחרון היה עדות מנצחת לנכונות של המגמה הזו ומי שיישמה אותה בצורה האדג'ית ביותר הייתה פריס ג'קסון, שהלכה עם הטרנד הזה עד הסוף. לבושה באאוטפיט שקוף של דיור שעשה כבוד לקעקועים שלה, השורשים הכהים של ג'קסון היו ארוכים ודרמטיים במיוחד. קצוות הפלטינה הבהירים של השיער היו קונטרסטיים במיוחד לעומת השורשים ושיוו לה מראה בועט, נערי ולא צפוי.

A post shared by ��Makup by Anna Aleksandra (@makeupbyannalv) on


כוכבות נוספות לא ויתרו על המגמה הזו, גם אם התרגום שלהן היה עדין יותר. אלי ברוק ומל בי עפו עליה, ואפילו ניקי מינאג' נתנה עשתה פרשנות בחסות שיער הריינבואו שלה.

יש לציין שהטרנד הזה החל לבצבץ כבר באביב האחרון - עם שורה של סלבריטאיות שנתנו לשורשים הכהים שלהן לצמוח בשקט ולא נכנעו למראה הבהיר האחיד. קריסטן סטיוארט היתה אחת מהשגרירות הגאות של המראה הזה לצד פשניסטות אחרות כמו קייט מוס וסופיה ריצ'י. עכשיו נראה כי הטרנד יצמיח שורשים גם אל תוך העונה הקרה. האם יש תירוץ מושלם מזה לדלל את המפגשים התכופים עם מי החמצן? 

A post shared by DNCE PROMO (@dnce_promos) on

A post shared by Hailey Baldwin (@haileybaldwin) on

A post shared by Mel B (@officialmelb) on

A post shared by Barbie® (@nickiminaj) on

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid) on

A post shared by Doutzen Kroes (@doutzen) on