טיפים לטיפוח לעת הפצצה גרעינית? נדמה שמישהו בממשלת ארצות הברית חשב גם על הסנריו ההזוי הזה. בעוד ז'אנר הטיפים הטיפוסי מתייחס לעצות קיומיות כמו איך לצלוח תנאי הישרדות קשים, נראה שמישהו הקדיש מחשבה דקדקנית לכל האספקטים של התקיימות בצל האסון הנוראי.

A post shared by Remy Girls Inc. (@remygirls) on


ההאפינגטון פוסט שפך לאחרונה אור על כמה מההמלצות המעניינות ביותר שניתנו לממשלת ארצות הברית. יחד עם המלצות מזן ה-"עקבו אחר ההוראות הממשלתיות בכל מה שנוגע לאזורי סיכון", ניתנה גם ההמלצה הבאה: "שטפו את שערכם עם שמפו או סבון ומים אך אל תשתמשו במרכך, משום שהוא יקשור חומר רדיואקטיבי לשיערכם וימנע ממנו להישטף". העצה החשובה הזו תקפה במיוחד עבור מי ששהה בחוץ בזמן ההתקפה. מקוות שקיבלת את המזכר, מיסטר פרזידנט.

להתקלח, אגב, חשוב במיוחד לאחר מתקפה כזו, וכמה שיותר מהר. ההמלצה המופיעה באתר הממשלתי גורסת כי יש להתקלח בצורה יסודית, עם כמה שיותר מים וסבון ללא שפשוף אינטנסיבי או שריטה של העור. הסרה של הבגדים - השכבה החיצונית שספגה את מירב החומרים המסכנים, היא קריטית, ומומלץ להסיר אותם בהקדם האפשרי, לאטום אותם בשקית ולהרחיקם מבני אדם ובעלי חיים. אם אתם לא מבני המזל שנמצאים בקרבת מקלחת או מים זורמים, כל מה שניתן לעשות זה לנגב את העור שנחשף לפגיעה באמצעות מגבון או מגבת נקייה ורטובה. עכשיו בואו נקווה רק שהטיפים השימושיים הללו יישארו רק בגדר קוריוז ויראלי ולא יותר מזה.

A post shared by Vanessa Reid (@vanessareidofficial) on

A post shared by KeratinBeauty (@keratinbeautyy) on