זה קרה לפני כמה חודשים, בתא הלבשה ארור של אחת מרשתות הבגדים הפופולריות, בעיצומו של מסע שופינג ספונטני. התא הזה היה ארור במיוחד כיוון שהיה מצויד במראות מכל צדדיו, וכשעמדתי שם בתחתונים וחזיה והתכוונתי למדוד איזו שמלה מיותרת, פתאום ראיתי את החלק האחורי שלי כפי שלא ראיתי אותו מעולם. עד אותו יום נהניתי להסתובב בעולם עם נימוק הגנטיקה הבלתי מנוצח והבלתי נסבל - כן, אני אוכלת יפה ולא עושה שום סוג של ספורט, וכן, הגוף שלי לא ממש משקף את זה. אין לי מדלדלים, אין לי סימני מתיחה, ברור שאין לי צלוליט. אבל אז הוא היה שם. מרומז יחסית, לא רוטט יותר מדי, אבל לגמרי שם.

במשך החודשים שעברו מאז עבדתי קשה. לא במכון הכושר חלילה, אלא מול המראה, על קבלה ואהבה והשלמה עצמית, גם עם ה"פגמים" החדשים. אבל כשהגיעה ללשכתנו ההצעה לנסות את טיפול מיצוק העור החדש אצל ד"ר להבית אקרמן, רמסתי מיד את שורת הנשים המבוגרות והמכובדות ממני, שאולי צריכות את זה יותר ובטוח ראויות לזה יותר ממני, והודעתי שאני בפנים. בקליניקה פגשתי את ד"ר אקרמן, אישה מרשימה לכל הדעות, שהסבירה כי צלוליטיס הוא מטרד שמלווה 85 % מהנשים בלי קשר לתזונה ולספורט, אישרה שאני אכן מקרה קל למדי אבל שדווקא בשל כך אני עשויה לראות הבדל משמעותי במיוחד, והתנצלה שהמכשיר לא ממוקם בחדר עם הנוף לים.

A post shared by ⭐РЕНЕССАНС КОСМЕТОЛОГИЯ⭐ (@renessans_cosmetology) on


מעט אחר כך, כששכבתי על הבטן בקומה המי-יודע-כמה, עם הפנים לאיזור התעשיה של הרצליה פיתוח, הבנתי למה היא מתנצלת. נוף לים יכול היה להפוך את החוויה הזאת לפינוק רשמי, כי היא התבררה כנעימה הרבה יותר משחשבתי. המכשיר החדיש שמכונה VForm  פועל בטכנולוגיה משולבת של גלי רדיו עם ואקום ומסייע בהחלקת צלוליט, מיצוק העור ולהפתעתי הטובה גם הצרת היקפים. גלי הרדיו מחממים כל שכבה בעור באופן מדויק באמצעות אלגוריתם חימום ייחודי, כשהחימום מכווץ את תאי השומן ומנגנון הוואקום משפר את זרימת הדם ואת חילוף החומרים.

הטיפול אורך כ-12 דקות לכל צד, תלוי בגודל האיזור המטופל, והוא כאמור נעים במיוחד. לכל מי שהתעניין איך היה, מצאתי את עצמי עונה "כיף. מסאז' חם בתחת". ואכן, למעט רגעים בודדים בהם גלי החום יוצרים עקצוץ מינורי, מדובר באחלה של הליך. ומה לגבי התוצאות? הובטח לי שאראה אותן תוך יום-יומיים, וכך היה: מהצלוליט לא נותר כמעט זכר, העור חלק ומוצק מתמיד ונראה שאפילו ההיקפים צומצמו מעט. חשוב לציין שהטיפול אמור לכלול כמה סשנים שמתבצעים בתדירות של 10 ימים-חודש, תלוי בגודל האיזור, ואילו אני עברתי רק אחד. המחיר נע בין 1200 ל-1600 שקלים, שהם סכום נוח יחסית ששווה להשקיע בטיפול שבהחלט עושה את העבודה, אם שואלים את שפחתכם הנאמנה.

A post shared by Biri Murias (@birimurias_estetica) on

A post shared by Abbracci Med Spa & Boutique (@abbraccimedspa) on

A post shared by Biri Murias (@birimurias_estetica) onהכותבת הייתה אורחת של ד"ר אקרמן.