אנדי רם ויוני ארליך (צילום: עודד קרני)
אנדיוני - לא פוגעים כבר כמה זמן | צילום: עודד קרני

על המשבר של שחר פאר מדברים הרבה, אבל בלי לשים לב גם הצמד הבכיר שלנו, אנדי רם ויוני ארליך, לא פוגעים כבר הרבה זמן.

אנדיוני שדורגו ראשונים בטורניר הדשא בנוטינגהאם בו זכו בעבר, הודחו מהתחרות כבר בסיבוב הראשון ע"י הצמד האוסטרלי פול הנלי וטוד פרי עם 2:6, 6:4 ו-10:7.

רם וארליך שברו פעמיים במערכה הראשונה בדרך ל-2:6 מהיר, אבל נשברו במשחקון התשיעי במערכה השניה ל-5:4 ואיבדו את המערכה שיכלה לנצח עבורם את המשחק.

האוסטרלים שלא דורגו בטורניר המשיכו במומנטום בסופר טיי ברייק בו הוליכו 3:5, 4:8 ו-7:10 בסיום.

ארליך ורם, שבוע לפני הדשא של ווימבלדון, המשטח החזק שלהם, ממשיכים בשורת ההפסדים הארוכה מאז ההצלחה הפנומנלית שלהם כשזכו באליפות אוסטרליה ובאינדיאן וולס.

מאז שהצמד הודח בסיבוב הראשון מטורניר מיאמי, הוא נוצח בשלבים המוקדמים בכל טורנירי החימר, וגם ברולאן גארוס איכזב כשנעצר בסיבוב השלישי.

 

אובזילר נוצחה באיסטבורן

ציפי אובזילר הפסידה על הדשא של איסטבורן בסיבוב המוקדמות השלישי. הישראלית בת ה-35 המדורגת 120 בעולם נוצחה ע"י צבטנה פירקונובה בת ה-20 מבולגריה המדורגת 40 בעולם עם 6:4 ו-6:0.

אובזילר שברה במשחקון הראשון, אך הבולגריה השיבה עם ארבעה משחקונים רצופים בדרך ל-1:4. הישראלית חזרה ל-4:4, אבל אז נעלמה מהמגרש והבולגריה זכתה בשמונה משחקונים רצופים בדרך לניצחון.

אובזילר שצברה שני ניצחונות נאים על הדשא בשני סיבובי המוקדמות, תמתין בלונדון לטורניר ווימבלדון שיפתח בשבוע הבא.

נועם אוקון (צילום: עודד קרני)
ניצח במוקדמות ווימבלדון - אוקון | צילום: עודד קרני

אוקון ניצח במוקדמות ווימבלדון

נועם אוקון פתח ברגל ימין את השתתפותו במוקדמות ווימבלדון, כשניצח 4:6 ו-2:6 את הבריטי בעל הכרטיס החופשי קנת סקופסקי, 524 בעולם.

אוקון שמדורג כיום במקום ה-288 שבר במשחקון העשירי של המערכה הראשונה ושלט באופן ברור במערכה השניה. בסיבוב המוקדמות השני ישחק אוקון עם פרדריקו גיל מפורטוגל המדורג 109 בעולם.

מאוחר יותר ישחק גם הראל לוי במוקדמות . לוי (156) יתמודד מול פרדריק נימייר מקנדה (246).