סופה של תקופה בטניס הישראלי: זוג הטניסאים המוכשרים אנדי רם ויוני ארליך המכונים "אנדיוני" - מתפצלים. השניים עברו שש שנים של זוגיות מוצלחת, וכעת הם חווים "משבר בזוגיות". השניים עברו תקופה קשה מאוד סביב הפציעה של ארליך שתוצאתה היא שהשניים לא ממשיכים לשחק יחד. לכל אחד מהם יהיה פרטנר אחר, לפחות לתקופה הקרובה. "ההחלטה להיפרד מיוני היתה כל כך קשה", אמר רם לחדשות 2.

ביום רביעי האחרון כולם דיברו על קאמבק. יוני ארליך, נרגש כמו שרק ספורטאי שחזר מתשעה חודשי פציעה יכול להיות, התכונן לעליה למגרש. הוא עלה עם השותף המיתולוגי שלו, אנדי רם למגרש בטורניר ברמת השרון והתקבל במחיאות כפיים סוערות.

הקהל התגעגע אליהם. תשעה חודשים עברו מאז יוני הרגיש כאבים קשים במרפקו. הוא חשב שמדובר בפציעה קלה, אבל זה הפך למכשול מהותי בקריירה המשותפת.

אנדי הודיע ליוני: אנחנו נפרדים

אנדיוני, הם שניים מהספורטאים הבכירים שיש לנו, חברים מילדות שחברו לצמד בשנת 2003 ואז התבססו כזוג טניסאים בטופ העולמי. "שש שנים שיחקתי עם יוני, זכינו בגראנד סלאם, בתחרויות הכי טובות בעולם - ואז הוא נפצע", סיפר אנדי.

יוני נזקק לטיפולים ונשאר בבית. אנדי חבר בינתיים לבני זוג אחרים, בעיקר לטניסאי מצוין בשם מקס מירני מבלרוס. מהר מאוד הזוג החדש יצר הצלחה מסחררת. אנדי התקדם עם בן זוג ונמצא בנקודת זינוק מצוינת לקראת תחרות המאסטרס, התחרות הכי חשובה בעולם.

"אני יכול להגיע לתחרות עם מירני, או לוותר על הכל ולחזור לשחק עם יוני שלא שיחק כבר שנה", אמר רם". אנדי לקח את יוני לשיחה בארבע עיניים ואמר לו: אני מצטער, החלטתי להמשיך עם בן זוג חדש. יוני נפגע ולא ניסה להסתיר את זה. "אני מבין שיוני פגוע מההחלטה שלי, אני מבין מאיפה זה בא לו", אומר רם.

בטורניר הבא, אנדי רם ויוני ארליך כבר ייתחרו - בזוגות נפרדים.