ציפי אובזילר מגישה 3 (צילום: עודד קרני)
האם אובזילר תביא את כושרה הטוב לפדרצייה | צילום: עודד קרני

למרות החום הכבד נבחרת ישראל בטניס בראשותן של שחר פאר וציפי אובזילר, ערכה היום (שלישי) אימון על המגרש המרכזי באצטדיון רמה"ש לקראת מפגש הפדרציה מול צ'כיה, שיתקיים בשבת וראשון הקרובים.

את הבנות מלווים בנאמנות הקפטן עודד יעקב והמאמן ליאור מור. שחר פאר קיימה היום אימון ראשון על מגרשים קשים לאחר שבועיים של אימונים על החימר בברצלונה.

לשתי המדורגות הבכירות של הנבחרת מצטרפות יוליה גלושקו וחן אסטרוגו הצעירות שמשלימות את ההרכב, וקרן שלמה שתשחק הפעם כשחקנית מחליפה.

לאחר האימון שנערך מול גברים החובטים ביד שמאל, עקב העובדה ששלוש הטניסאיות הבכירות של צ'כיה חובטות ביד זו, התפנו הבנות למסיבת עיתונאים קצרה.

"הקהל הישראלי היה מאוד מלחיץ מול רוסיה", אמרה המחבט מספר 1 של ישראל, שחר פאר שהוסיפה: "הפעם אני מגיעה בראש יותר שקט כי אני יודעת למה לצפות. אני עדיין מתרגשת".

"אני יודעת וכולם יודעים שנגד רוסיה לא שיחקתי טניס טוב וגם לא קרוב לזה. אני מקווה להציג את הטניס הטוב שלי וככל שהמפגש מתקרב יש יותר ויותר אנרגיות חיוביות".

"התרגלתי במהירות למגרשים הקשים למרות השבועיים על החימר כי אין מה לעשות, אלה המגרשים עליהם שיחקתי מילדות", הוסיפה פאר.

ציפי אובזילר: "אני מגיעה בכושר טוב כי שיחקתי המון בחודשיים האחרונים. זאת תחושה שונה לשחק פעמיים מול הקהל הביתי. זהו המפגש ה-59 שלי בפדרציה ואני רוצה להשוות את השיא העולמי של אנה סמאשנובה שעומד על 61 מפגשים".

על האווירה הצפויה באיצטדיון ברמה"ש, אמרה אובזילר: "אני בטוחה שיבוא המון קהל למרות שהמפגש מעורר פחות עניין תקשורתי מזה מול רוסיה, אבל הוא לא פחות חשוב. לא שיחקתי נגד ספארובה (הבכירה בצ'כיה) אני מכירה אותה מהסבב אבל לפדרציה יש חוקים אחרים. יהיה מפגש מעניין וצמוד".

 

עודד יעקב: "צפוי מפגש מעניין בין שתי נבחרות שקולות"

הקפטן עודד יעקב, הוסיף: "צפוי מפגש מעניין בין שתי נבחרות שקולות - גם בדירוג וגם במגרש. כל חמשת המשחקים שקולים וכל תוצאה יכולה ליפול בכל אחד מהם".

"גם בהיעדרותה של ניקולה ואדיסובה, עדיין יש להן נבחרת טובה עם שחקניות זוגות מעולה. הם נבחרת שלרוב מצליחה", הוסיך הקפטן.

המזומנת החדשה לסגל הנבחרת, חן אסטרגו בת ה-18 אמרה: "זאת הרגשה נפלאה. אני מודה על הכבוד שנפל בחלקי. לראות את שחר וציפי על המגרש נותן לי דרייב עצום".