אנדיוני (צילום: רויטרס)
אנדי יחכה ליוני | צילום: רויטרס

אנדי רם , סיים אמש, קרוב לשתיים בלילה את עונת 2008, כשנוצח ברבע הגמר טורניר הזוגות בברסי יחד עם שותפו הברזילאי, ברונו סוארז 6:2 ו-7:6 ע"י הצרפתים ארנו קלמנט ומיכאל לודרה, אותם שניים שאנדיוני ניצחו בגמר האוסטרלי, ושניצחו אותם בחזרה בסיבוב הראשון של אולימפיאדת בייג'ין.

רם ולודרה זכו בשבוע שעבר ביחד בטורניר ליון. רם, יחזור לארץ ויחכה להחלטה הרשמית, האם יוני ארליך יהיה כשיר לטורניר מסטרס הזוגות בשנחאי.

רם רשם יחד עם ארליך הישגים מעולים העונה ביניהם זכייה ראשונה משותפת בטורניר גראנד-סלאם באוסטרליה, וזכיה גם בטורניר האידיאן-וולס היוקרתי. באולימפיאדת בייג'ין, פחות הלך לשניים ונוכח ההגרלה הקשה שזימנה להם את לודרה וקלמנט המעולים, הם הודחו כבר בסיבוב הראשון.

אסטרוגו ואלייב בחצי הגמר ברמלה
חן אסטרוגו ואנג'ליקה אלייב העפילו לחצי גמר טורניר ה-ITF ברמלה וישחקו בינהן בשבת על העלייה לגמר הטורניר . אסטרוגו, 584 בעולם ניצחה בדרבי ישראלי את אסתר מסורי , 781, 2:6 ו-0:6 ברבע הגמר .עלייב (1103) ניצחה 3:6 ו-4:6 את אור מאיר, בת ה-16.

בחצי הגמר השני ישחקו אנה רפפורט מרוסייה ופטולינה ורסובה הסלובקית.רפפורט ניצחה 7:6, 6:7 ו-1:6 את דורון מורובניק מישראל. הסלובקית גברה 2:6 ו-3:6 על אפרת מישור.