שחר פאר סיימה הלילה (בין ראשון לשני) את דרכה כבר בסיבוב השלישי של טורניר האינדיאן וולס בקליפורניה. הישראלית שדורגה תשיעית בטורניר, נכנעה אחרי שעתיים וחצי להודית סאניה מירזה בת ה- 21 המדורגת 32 בעולם,   6:7, 7:5 ו- 6:3.

פאר לא הצליחה לשחזר את הופעת רבע הגמר המצוינת שלה מהשנה שעברה ותרד שלב או שניים מהמקום ה- 18 בעולם בו היא נמצאת כיום.

שחר פאר בקהנד (צילום: אור גץ)
שחר פאר. לא עמדה בציפיות | צילום: אור גץ

כבר מהמערכה הראשונה היו השתיים צמודות. במצב של 2:2, פאר ברחה ל- 2:5, אך החמיצה שתי נקודות מערכה ומירזה שברה וחזרה ל- 5:5. פאר עלתה ל- 5:6, שוב החמיצה נקודת מערכה והמערכה הגיעה לשובר שוויון בו היתה נקודת מערכה רביעית לטובת פאר עם 5:6.

מירזה שוב יצאה מזה ועלתה ל- 6:7 עם נקודת מערכה משלה, אלא שהפעם הגיע תורה של פאר לזכות בשלוש נקודות ולנצח 7:9 בשובר השוויון ובמערכה הראשונה. במערכה השניה היה זה תורה של מירזה לברוח ל–1:4. פאר שברה בחזרה ל- 3:4, אך נשברה שוב ל- 3:5.

מירזה כבר הגישה נקודת מערכה, אך פאר הצליחה לשבור את יריבתה ההודית וחזרה ל- 5:5, מה שלא עזר עקב העובדה שמירזה לקחה את שני המשחקונים האחרונים במערכה בה זכתה עם 5:7.

במערכה השלישית, זה כבר לא היה צמוד. מירזה ברחה ל- 1:5. כשהגישה למשחק, מעדה, פאר חזרה ל- 3:5, אך לא יותר. ההודית הגישה, סגרה עניין וקבעה מפגש שמינית גמר מול האלופה היוצאת, דניאלה הנטוחובה.

אנדיוני בסיבוב השני
אנדי רם ויוני ארליך פתחו בהצלחה את השתתפותם בטורניר הזוגות כשניצחו בסיבוב הראשון של הטורניר די בקלות את הצמד הארגנטיני, חואן אגנסיו צ'לה וסבסטיאן פירטו 1:6 ו- 2:6 תוך 53 דקות בלבד.

אנדיוני (צילום: רויטרס)
אנדיוני. ממשיכים לעשות כבוד | צילום: רויטרס

אלופי אוסטרליה שלטו במשחק ללא עוררין, רצו ל- 0:3 מהיר במערכה הראשונה בדרך ל- 1:6. במערכה השניה שברו פעמיים בדרך ל- 2:6 ונחשפו רק לנקודת שבירה אחת בכל המשחק. בסיבוב השני ישחקו הישראלים עם ראדק סטאפנק מצ'כיה ופול הנרי מתיו מצרפת, שני שחקני יחידים מצוינים.