רם וארליך מנשקים גביע (צילום: עודד קרני)
התרגלו לנצחונות - אנדיוני | צילום: עודד קרני

צמד הטניסאים אנדי רם ויוני ארליך העפילו היום אחה"צ (רביעי) לרבע הגמר בטורניר החימר במונטה קרלו.

הישראלים שמובילים את המרוץ למאסטרס הזוגות ב-2008 ניצחו בסיבוב השני של טורניר החימר את פול הנלי מאוסטרליה וליאנדר פהאס מהודו 6:4, 3:6 ו-3:10.

"זו הקלה גדולה לעבור את המשחק הראשון שהוא אף פעם לא פשוט", אמר יוני ארליך ל-ONE. "במיוחד נגד זוג קשה כמו הנלי ופהאס". ארליך כבר צפה להמשך: "יאללה, עכשיו כבר מסתכלים על המשחק הבא מחר".

אנדיוני שדורגו 2 בטורניר נשברו במשחקון התשיעי של המערכה הראשונה ל-4:5 ואיבדו את המערכה אבל פתחו יפה את המערכה השניה עם ריצה ל-1:4 שהספיקה ל-3:6 בסיומה.

בסופר טיי ברייק המכריע הם כבר שלטו לחלוטין. הנלי ופהאס אמנם עלו ל-0:1, אך אנדיוני השיבו בשש נקודות רצופות, עלו ל-1:6 והמשיכו ל-3:10 בסיום.

ברבע הגמר יתמודדו הישראלים עם עוד צמד שחקנים מצוין שהחל לשחק ביחד השנה, יונאס ביורקמן השבדי וקווין ליואיט מזימבבוואה, המדורגים 8.

 

2000 כרטיסים נמכרו למשחק הפדרציה מול צ'כיה

מאיגוד הטניס נמסר כי נכון להערב (רביעי) נמכרו כ-2000 כרטיסים למפגש של פאר ואובזילר מול סאפרוסה, ובנסובה הצ'כיות למפגש הפליאוף על הבית העליון הבכיר שיערך ברמת השרון בשבת וראשון.

ביממה האחרונה עם החשיפה התקשורתית , נמכרו כשלושים אחוז מהכמות הכללית . עדין ישנם כרטיסים רבים למכירה גם במחירים המוזלים ליציעים הרחוקים יותר.

לרשות הקהל יעמוד מגרש חניה חדש בן 500 מקומות , ממש ליד האיצטדיון , והמקדימים יוכלו לוותר על הצעידה המסורתית בשביל הארוך אל המגרש.

כשיתמלא המגרש, יופנו הרכבים לחניה בקרית שאול כפי שהיה במשחקים מול רוסיה ושבדיה.

המשחקים יחלו ביום שבת בשעה 14:00 וביום ראשון בשעה 13:00. בשבת יתקימו שני משחקי יחידות ובראשון שני משחקי יחידות ומשחק זוגות.