רם וארליך. ושוב איתכם? (רויטרס) (צילום: מערכת ONE)
רם וארליך. ושוב איתכם? (רויטרס) | צילום: מערכת ONE

עולם טניס הזוגות רוחש וגועש בימים האחרונים בשל העובדה שעתידו של הזוג 'אנדיוני' מוטל בספק, וצפוי להתפרק באופן סופי בעונת המשחקים הבאה, זאת במידה ולא יקרה נס שיחזיר את הצמד לשיתוף פעולה על המגרש.

בימים האחרונים נפוצו שמועות שכביכול אנדי רם כבר בחר לעצמו בן זוג חדש, מיכאל לודרה הצרפתי, אך רם, כפי שאמר היום ל-ONE, בוחן אופציות נוספות כבני זוג, כאשר המועדפת עליו היא אופצית יוני ארליך, במידה והעניין יתאפשר מבחינת הניקוד אותו צריך ארליך לצבור עד לתחילת העונה הבאה.

"לודרה הוא אחת האופציות שעומדות בפני אבל יש עוד אופציות על הפרק", אמר אנדי רם. "אני מתפלל שהאופציה של יוני תהיה רלוונטית כי זה הדבר שאני הכי רוצה. אם הכול יילך לנו כמו שאנחנו רוצים וזה מה שיקרה, אז נוכל לחזור ולשחק בטופ העולמי".

ביום שבת הקרוב ימריאו רם וארליך לשבועיים בהם ישתפו פעולה בפעם הראשונה מחוץ לגביע דיוויס מאז הפציעה של ארליך במרפק, כאשר ישתתפו השניים בטורניר סנט פטרסבורג ולאחר מכן בטורניר ולנסיה. המטרה שלהם תהיה לצאת עם תארים משני הטורנירים, זאת על מנת לקדם את ארליך כמה שיותר בדירוג העולמי בכדי שיוכל לקחת חלק בטורנירים הגדולים במהלך העונה הבאה, כבן זוגו של אנדי רם.

רם על לודרה: &"הוא אופציה, אבל אני מעדיף לשחק עם יוני&" (רויטרס) (צילום: מערכת ONE)
רם על לודרה: &"הוא אופציה, אבל אני מעדיף לשחק עם יוני&" (רויטרס) | צילום: מערכת ONE

"יש לנו המון מוטיבציה לשוב ולהצליח ביחד. אני יכול להגיד שאני מתרגש אפילו מהטיסה המשותפת שלנו אחרי שכל כך הרבה זמן לא טסנו ושיחקנו ביחד. אני מקווה מאוד שיקרה נס ושנצליח לזכות בתארים ולאסוף עוד נקודות, ושיוני יוכל להתקדם ל-50 הראשונים".

"במידה וזה יקרה, אז הוא יכול להשתתף בטורנירים הגדולים בעונה הבאה איתי. זה תהליך ארוך מאוד וגם מסובך, אני מתפלל לנס ומקווה שנצליח לחזור ולשחק ביחד", סיכם.