אנדי רם ויוני ארליך (צילום: עודד קרני)
רם וארליך. מכוונים גבוה | צילום: עודד קרני

צמד הטניסאים אנדי רם ויוני ארליך הצטלמו לפרסומת לחברת האופנה "פילה" בחוף גורדון בת"א. השניים מובילים לראשונה את קמפיין החברה כאשר הקונספט הוא "הספורט מעבר לכל הוא דרך חיים". השניים שיחקו משחקי ספורט שונים והפגינו קישורים בכדורגל כדורסל וכדורעף והשתמשו בכדורים בצורת כדורי טניס גדולים.

אנדי רם לא הסתיר את ההתרגשות שלו: "מרגש מאוד. פילה זו חברה שאנחנו מייצגים כבר שנים ואנחנו שמחים לעושת את הקמפיין הראשון שלנו בחברה גדולה כזו. פעם ראשונה שאנחנו עושים את זה. הלבוש מחמיא ליוני".

שותפו של רם, יוני ארליך, נשאל האם הוא מוכן להחליף מקצוע ואמר: "אני לא מקנא בדוגמנים ובדוגמניות, אני אשאר בענף שלנו - בטניס". רם אמר באותו נושא: "זו עבודה קשה מאוד, מהבוקר עד הערב, אבל זה שווה את זה לעשות משהו מעבר וזו חוויה נחמדה".

על הכישורים שהפגינו בשאר ענפי הספורט אמר ארליך: "אנחנו די טובים בכל ענפי הכדור, גדלנו על כדורגל. כדורעף וכדורסל אנחנו גם אוהבים. בד"כ ספורטאי שעוסק בענפי הכדור הוא טוב גם בשאר הענפים".

אנדיוני יצאו בשבוע הבא לפריז לטורניר הרולאן-גרוס שמסכם את עונת החימר.

לקראת הטורניר החשוב אמר ארליך: "יצאנו בתקופה פחות טובה מאשר בתחילת השנה, אבל התאמנו קשה, אנחנו יודעים שהמטרה בכל תקופת החימר זה הרולאן-גרוס, נעשה את העבודה הכי טוב שאנחנו יכולים ואולי אפילו נפתיע". רם הוסיף: "אנחנו רוצים לסיים את עונת החימר עם טעם מתוק. המטרה היא לסיים מספר 1 בעולם וזו עדיין מטרה ריאלית. נקווה שנעמוד במטרות שנציב לעצמנו".

על כך שרואים בהם כמנייה בטוחה לקראת האולימפיאדה, הגיב רם: "אין מניות בטוחות, אם הייתי מנייה בטוחה הייתי נשאר בים. אנחנו אמנם מועמדים לגיטימייים להביא מדליה, נהיה מדורגים במקומות 2 או 3, אבל עד אז אנחנו רוצים להצליח ברולאן-גרוס ובווימבלדון".

בפעם ראשונה מזה הרבה שנים ישחקו רם וארליך אחד מול השני ביום שישי במשחק ראווה בהשקה של Etrader. החברה, זירת המסחר המקוונת החדשה, פרי פיתוח ישראלי, תחגוג את השקת אתר האינטרנט החדש שלה למסחר מקוון באופציות דיגיטליות.

שמעון פרס, אנדי רם ויוני ארליך (צילום: רויטרס, רויטרס1)
אנדיוני ופרס. עוד תואר בדרך? | צילום: רויטרס, רויטרס1

בעלי Etrader הינם קבוצת משקיעים ישראלים ויו"ר דירקטוריון החברה היא נציבת מס הכנסה לשעבר, טלי ירון אלדר.

ארליך על המפגש מול רם: "הפעם אני מולו ולא איתו. לאנדי אין נקודות תורפה אז אצטרך לעבוד קשה כדי לנצח". רם: "ליוני יש הרבה נקודות תורפה, אבל אף פעם לא הצלחתי לנצח אותו, אני מקווה שפעם ראשונה מזה עשור אעשה את זה".

לסיום, רם, שידוע כאוהד מושבע של בית"ר אמר על הדאבל: "פעם ראשונה בהיסטוריה שאנחנו זוכים בדאבל. חיכיתי שילבישו אותי צהוב-שחור ושיוני יפרגן". גם חברו הטוב פירגן לצהובים-שחורים:"אני לא אוהד גדול שלהם אבל מגיע להם ולאוהדים קצת נחת ואני מקווה שמכבי חיפה יחזרו לעצמם שנה הבאה".

על כישוריו ככדורגלן התלוצץ רם: "כל המאמנים בארץ מכירים את הכשרון שלי, יוני הסוכן שלי וכבר פנו אליו כמה קבוצות".