נבחרת הפדרציה בחארקוב (צילום: מערכת ONE)
נבחרת הפדרציה בחארקוב | צילום: מערכת ONE

נבחרת הפדרציה של ישראל בטניס מתחילה להתרגל לתנאים בחארקוב, אוקראינה. שחר פאר, ציפי אובזילר וחברותיהן לנבחרת-, יוליה גלושקו, חן אסטרוגו וקרן שלמה, קיימו היום (רביעי) אימון בוקר מוצלח ויקיימו אימון נוסף בערב.

"האימונים די טובים בינתיים", אמרה ל-ONE שחר פאר בחארקוב. "התאמנתי הבוקר עם ציפי וגם לבד, המגרש פחות מהיר משציפינו וזה טוב, כמו מגרש 'אינדור' בטורנירים באירופה".

בקשר למזג האוויר הוסיפה הטניסאית הבכירה של ישראל: "בחוץ קר מאוד, אבל אנחנו לבושים טוב ולא מסתובבים יותר מדי בחוץ". מחוץ לאולם, מתחוללת בעת אימון הבוקר סופת שלג קלה. "איך שהגענו וראינו את השלג, זרקתי כדור שלג גדול על פאבלו (מאמנה האישי של פאר, שהצטרף למסע הפדרציה). כולם צחקו, אבל לא אחרי הרבה זמן קיבלתי בחזרה".

מתרגשת? "האמת, עד לא התחלתי להתרגש, אני עסוקה באימונים, אבל אני מתארת לעצמי שלקראת יום שישי זה יתחיל". מעדיפה לשחק ראשונה? "כל הגרלה תהיה טובה, זה לא כ"כ משנה".

הבוקר פגשו הטניסאיות הישראליות לראשונה את הנבחרת האוקראינית- האחיות בודרנקו, אלונה וקטרינה, מריה קודבריבצ'בה ואולגה סבצ'וק. "היחסים בין המשלחות טובים, השחקניות מכירות, המאמנים. אנחנו גם מתגוררים באותו מלון", אמר ל-ONE קפטן הנבחרת, ליאור מור.

"אימון הבוקר היה טוב, השחקניות מתרגלות למשטח, ואנחנו מקבלים יחס מצוין. יש שלג בחוץ, אבל בינתיים ההסעה שלנו מצליחה לעבור בין המלון למגרש", הוסיף קפטן הנבחרת.

מחר בשעה 12:00 תהיה ישיבת קפטנים, ובערב יתכנסו הנבחרות לארוחת הערב המסורתית, שנערכת בכל מפגש במסגרת הפדרציה או הדייויס. ביום שישי בצהריים תיערך הגרלת המשחקים.