בר רפאלי משחקת טניס, פפראצי (צילום: אורי אליהו)
ברפאליובה. אחלה שם לטניסאית, לא? | צילום: אורי אליהו

בר רפאלי החליטה לשחק טניס ואלה בהחלט חדשות מיוחדות. בזמן שרוב סלבריטאי ארצנו לקוחים מאמן כושר אישי או יוצאים לסיבוב שחייה בבריכה המקומית, רפאלי הולכת על ספורט אלגנט ולומדת את רזי הטניס אצל המאמן אורן בן זקן, שכמו מגנט מושך אליו יפים ומפורסמים.

זוכרים את התוכנית של עדי אשכנזי בה היא הולכת לשיעור טניס במטרה להיות סקסית עם חצאית קצרצרה ובדרך מוציאה אנחה או שתיים? אז אותו בן זקן הוא זה שכיכב לצדה וזרק לה כדורים מדויקים להפליא ובהצלחה מרובה בתוכנית המצחיקה ההיא.

אז למה טניס בעצם? קודם כל בשביל התדמית. ללא ספק בשביל התדמית. אתם הרי לא חושבים שרפאלי צריכה לעשות ספורט בשביל הפיגורה נכון? ואם כן, אז טניס הוא בטח לא הבחירה המוצלחת מכולן לדוגמנית. למה? כי טניס הוא לא ספורט שיהפוך אותה לחטובה עוד יותר. אימון טניס אחד בשבוע, גם שניים, בטח כשנמצאים בשלב למידת הטכניקה הנעשה באופן די סטטי, מעייף ומפעיל את השרירים בערך כמו צפייה בטלוויזיה.

גם אם התקדמותה של בר מטאורית והיא מתגלה ככישרון אמיתי שכבר מסוגל להעביר בחופשיות כדורים מצד לצד, לא בטוח שזה הספורט שישמור לה על ההיקפים המושלמים, אלא להיפך – הוא עלול להכפיל לה אותם.

ביד חזקה

אז לא בטוח שיועצי יופי יחליטו להציע לרפאלי ללכת דווקא על טניס. זה אמנם ספורט מאתגר ומהנה, אבל אם היא תחליט ללכת על לו"ז אימונים מושקע במיוחד ולאורך כמה שנים, היא בהחלט יכולה לפתח יד חזקה וגדולה במיוחד, מה שלא יראה מי יודע מה אסטטי בצילומים הבאים של בגדי הים ב-"ספורטס אילוסטרייטד" הקרוב.

אנשי עסקים מקדמים את ענייניהם ויוצרים קשרים חדשים במגרשי הגולף וזה כבר ידוע. דוגמניות מסתבר, מעדיפות להזיע כנראה קצת יותר, אבל בכל זאת בספורט שיש לו הילה של ג'נטלמניות, אינטליגנטיות, ניקיון, בגדים לבנים ויופי.

בר נראתה במספר תחרויות ומפגשי גביע דייויס באצטדיון ברמת השרון בשנים האחרונות, כאורחת של מרכזי הטניס. היא באה להצטלם ולהיראות, ונראה שבסופו של דבר גם נדבקה בחיידק והחליטה לנסות – והיא לא הראשונה. רבים וטובים מסלבריטאי העולם בחרו בטניס כספורט המתאים ביותר למכירה עצמית.

טניס מוכר

בעולם הגדול משחקים סלבריטאים רבים טניס. ניקול קידמן, הפסיכולוג החביב ד"ר פיל ומתיו פרי מ"חברים" ורבים וטובים אחרים, בחרו מזמן בספורט הלבן כמועדף עליהם ואתם יכולים להיות בטוחים שגם הם עשו זאת לא כי הם רוצים לפתח כתפיים רחבות או לשבור את שיא חבטת הפתיחה המהירה בעולם, אלא בעיקר כי זה מוכר אותם טוב.

בר רפאלי 5 - בשמלה ירוקה (צילום: רויטרס)
קחו עוד אחת, גדולה. למה לא, עלינו | צילום: רויטרס

טניס ידוע גם כספורט של צדקה. זהו אחד מענפי הספורט הנבחרים ביותר על ידי עמותות וגופים שונים לבצע דרכו ובעזרתו אירועי צדקה למיניהם. הם מצולמים היטב ואפשר לשלב במשחק טניס דמויות צבעוניות שונות, שחקנים מקצוענים עם חובבנים ומפורסמים ועוד.

אז אם החלטנו שרפאלי בחרה נכון בשביל התדמית - שתמשיך. ספורט נטו לא מי יודע מה ייצא לה מי זה אבל מה זה חשוב? העיקר שכולם, וגם אנחנו בעוונותינו, מצאנו עוד סיבה להתעסק בה.