"אתלוש לו את הלב". פיורי ואוסיק (GETTY) (צילום: ספורט 5)
"אתלוש לו את הלב". פיורי ואוסיק (GETTY) | צילום: ספורט 5
כשעיני כל העולם נשואות לכיוונם, טייסון פיורי ואולכסנדר אוסיק, שניים מהמתאגרפים הגדולים ביותר במשקל כבד בשנים האחרונות, יפגשו מחר (שבת) לקרב מרתק בריאד שבערב הסעודית. מדובר בקרב היסטורי לכל דבר ועניין, שהתלהט מאוד היום, במהלך השקילה של שני המתאגרפים.

בעוד שמסיבת העיתונאים של הצמד לא סיפקה יותר מידי זיקוקים, בשקילה העניינים התחממו מאוד. לאחר שהצמד נשקל, הגיע הרגע לפייס-אוף הידוע, שבמהרה הפך למסכת דחפות של שני הצדדים. פיורי דאג לדחוף את אוסיק ולהסתכל לו בעיניים (בניגוד למסיבת העיתונאים, בה הוא לא הסתכל פעם אחת על אוסיק).

לאחר התקרית אמר פיורי על הבמה: "יהיו מחר זיקוקים. אני הולך לשלוח אותו לרצפה בנוקאאוט. אני אתלוש לו את הלב. לא מעניינת אותי החגורות שלו, אני בא כדי לתלוש לו את הלב. שהוא וכל הקבוצה שלו ילכו לה*****".

אך למרות הציטוט הזה של פיורי, לכולם ברור שמאוד אכפת לו מהחגורות של אוסיק, שכן מדובר בקרב מסוג שלא נראה בזירות האגרוף מאז 1999. בקרב הזה יעמדו כלל החגורות של שני הלוחמים, שבעצם מחזיקים בכל החגורות במשקל כבד שיש לעולם האגרוף להציע. המנצח בקרב הזה יהיה רשמית האלוף הבלתי מעורער במשקל כבד, לראשונה מאז לנוקס לואיס לפני 25 שנים.

פיורי מחזיק במאזן בקריירה של 34 ניצחונות ב-35 קרבות (תיקו אחד), כשהוא מספק נוקאאוט ב-24 מתוך 34 הניצחונות שלו. הלוחם הבלתי מנוצח נלחם לאחרונה בסוף אוקטובר 2023, אז הוא ניצח את פרנסיס אנגאנו בהחלטת שופטים חצויה. מנגד, אוסיק מחזיק במאזן מושלם של 21 ניצחונות ב-21 קרבות. הוא נלחם לאחרונה באוגוסט, אז הוא ניצח את דניאל דובואה בנוקאאוט בסיבוב התשיעי.