משחקים בפרו? הרשמו לאליפות (אור שפונדר) (צילום: מערכת ONE)
משחקים בפרו? הרשמו לאליפות (אור שפונדר) | צילום: מערכת ONE

לאור ביקוש הנרשמים לאליפות ישראל ומוקדמות אליפות העולם בפרו אבולושיין 2011 נפתחו עוד שני מקצים להרשמה ביום שני ב-1 באוגוסט. כזכור, האליפות תיערך בדיזנגוף סנטר בתל אביב בשבוע הבא: מה-31 ליולי עד ה-2 באוגוסט (ההרשמה מוגבלת למתמודדים מעל גיל 16).

לפרטים והרשמה לחצו כאן

הזוכים במקומות הראשון והשני יטוסו לייצג את המדינה באליפות העולם הרשמית של קונאמי פרו אבולושיין סוקר PES2011. הפרס כולל חבילת אירוח מלאה וטיסות לאליפות העולם שם יזכו הזוכים לייצג את ישראל באליפות העולם הרשמית של חברת קונאמי שבגרמניה.

האליפות תתקיים במקביל לתערוכת המשחקים Gamescom שהיא אחת מתערוכות המשחקים הגדולות והנחשבות ביותר בעולם המשחקים והקונסולות. כמו כן הזוכים במקומות 3-5 יקבלו גם הם פרסים יקרי ערך.

תוכנית הטורניר: ביום ראשון יערכו שני מקצים במתכונת של טורניר רגיל כאשר כל מקצה ייערך במבנה של בתים עם ארבעה שחקנים. המקום הראשון והשני מכל בית יעלה לשלב הנוק אאוט שייערך באותו היום. הזוכה במקום הראשון בשלב הנוק אאוט ביום ראשון יחזור לשחק נגד הזוכים בשלב הנוק אאוט של יום שני (הגמר ייערך בשעות הערב).

אליפות פרו (בן פרידמן) (צילום: מערכת ONE)
אליפות פרו (בן פרידמן) | צילום: מערכת ONE

ביום שני יערכו עוד ארבעה מקצים באותה צורה. הזוכה במקום הראשון והזוכה במקום השני של אותו היום יזכו להתמודד מול האלוף של יום ראשון עד להכרזה על המנצח.